gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Televizyonun Yararları Nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar evlerimizin olmazsa olmazı hayatımızın bir parçası olan Televizyonun Yararları Nelerdir bu konuda bana bilgi verebilir misiniz rica etsem

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Televizyonun Yararları maddeler halinde
    Televizyonun faydaları

Bütün teknolojik aletlerde olduğu gibi televizyonun da yararları ve zararları vardır. Kısaca yararlarından bahsedecek olursak;

- Dünyada olanlardan haberdar etmede oldukça etkilidir.

- İnsanlara yeni bilgiler öğretir.

- Boş zamanları değerlendirmek için güzel bir araçtır.

- İnsanların hayal gücünü geliştirir.

- Yerinde ve yararlı kullanılırsa iyi bir eğitim aracıdır.

- Çocuğu düşünmeye tevşvik eder.

- Televizyonun eğitimi destekleyici, eğlendirici ve en önemlisi yaygın eğitim olarak kullanılması son derece yerindedir.

Ancak televizyon izlemeyi çok abartmamak gerekir. Yoksa bu durumların tam aksi de gerçekleşebilir.

Acaba Televizyonun Yararları Nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Televizyonun Yararları ve Zararları Nelerdir

Televizyonun Yararları ve Zararları Nelerdir

televizyonun yararları ve zararları maddeler halinde televizyonun yararları nelerdir madde halinde madde ve zararları nelerdir Zengin-fakir demeden her evin baş köşesinde bir kara kutu vardır. Evet günümüzün en vazgeçilmezi olan televizyondan bahsediyoruz Melek'lerim. Bir çok faydası oaln televizyonun, yine bir çok zararı vardır Melek'ler. Peki bu fayda ve zararlar nelermiş; buyrun bu...
  2. Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnet olmanın yararları ve faydaları birde önemi nelerdir yaz aylarında herkes sünnet diye tutturuyor ama erkenden yapsak dahamı yararlı olur çocuk kaç yaşında ise sünneti yapmak gerekiyor ? İdeal yaşı nedir bu sünnetin.
  3. Sizce Televizyonun Dezavantajları nelerdir

Sizce Televizyonun Dezavantajları nelerdir

Arkadaşlar sizce Televizyonun Dezavantajları nelerdir Televizyonun varlığı hayatımızda nasıl bir etki yapmıştır bu konuda bilgi ve görüşlerinizi yazmanızı rica ediyorum.
  4. Televizyonun Etkileri nelerdir

Televizyonun Etkileri nelerdir

Merhaba günümüzün vazgeçilmezlerinden biri olan Televizyonun Etkileri hayatımızda ki etkileri nelerdir bu konuda bilgi verir misiniz?
  5. Televizyonun Zararları ve Yararları nelerdir

Televizyonun Zararları ve Yararları nelerdir

Merhaba arkadaşlar günümüzün kolik alışkanlığı olan Televizyonun Zararları ve Yararları sizce nelerdir merak ettim. Tamam ailevi sohbeti kesti kişisel iletişimlerde bitti belki ama yararları da var zararları olduğu kadar da ama Televizyonun Zararları ve Yararları nedir işte soru bu:)

Sayfayı Paylaş