gebe
  1. Burcusu

Burcusu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

acabaa hamile miyim?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında Burcusu tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben ve sevgilim kıyafetlerimzle yakinlasirken anal yoldan beraberlik denemeye karar verdik.bakireyim.ilk denemesnde canim acidi dıye çıktı. Ciktiktan sonra başka yere boşaldı ama ben sıçradı mi emin olamadm.14 Temmuz'da adet olmustm.bu olay26temmzda gerceklesti.stres yaptm ama 9 ağustosta regl oldum.ilk iki gunu pıhtıli ve normaldi.ucuncu gunu aksami azaldi.dort ve besinci günler temizlenirken kanamam farkediliyordu.bende endiselenip15 ağustosta test yaptm negatf cikti.belim iki gun agridi dıye korktm 18nde yine test yaptm negatif çıktı. Belirti yok ama stresten dolayi cok dusununce var mi acaba diye surekli endiseleniyrm. Hamile miyim acaba

2. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Burcusu yaşının küçük olduğu ve cahil olduğun cok belli ki. Anlattigin olayda halmile kalabilcegini dusunuyorsun. Sana bir abla tavsiye si böyle şeyleri yapma ve anlatma.yoksa yakinda başka şeyleri yapip başka şeyler anlatmak zorunda kalırsın ki bu kadar komik olmaz o zaman yasadiklarin. Ha bunlarda benim düşüncelerim bilesin.

nur1 bunu beğendi.
acabaa hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile miyim

hamile miyim

2 ocakta eşimle birlikte olduk dogum kontrol hapi kullaniyordum ama 3 gun kullanmadim iliskiden sonra 3. Gün hap kullandim fakat kan geldi ve midemin bulantisindan yemek yiyemedim sizce hamile miyim???? Acil cevapp
  2. hamile miyim

hamile miyim

merhabalar ben 13 ocakta eşimle ilişki yasadım ve eşim kaza kurşunu olmuş olabılır dedi 13 ocakta yumurtlama günümmüş ve gebeliğin en yuksek oldugu gunum ocagın 30un da adet olmam lazım ama ara ara sıkıntı basıyo tansıyonum 10 5 midem bi tuhaf hamile olabılır mıyım sızde cmt test yaptm negatif cıktı napmam lazım :((
  3. Hamile miyim

Hamile miyim

Merhaba herkese, nişanlımla ilişkiye girdik iki gün sonra çok fazla kasık ve bel ağrısı başladı korunmamıştık. bu kadar erken belirtiler başlayabilir mi lütfen bilen biri bana yardımcı olsun. psikolojik mi diye düşünüyorum iki gün sonra böyle bir belirti olamaz değil mi?
  4. Aranizda hiç İzmirli var mi acabaa???

Aranizda hiç İzmirli var mi acabaa???

Ben 4yildir izmirde yasiyorum ama hala tam anlamiyla öğrenebilmiş değilim.
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş