gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açacak

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen her çeşit açma aleti, maksada ulaşmaya, tıkanıklıkların giderilmesine,sarf edilen gayretlerin sonucunu almaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Anahtar.)

Açacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'un laleleri Fas'ta açacak

İstanbul'un laleleri Fas'ta açacak

İstanbul laleleri 4. Dünya Belediye Başkanları Zirvesi'ne katılan 62 ülkeden temsilciyi hayran bıraktı. İstanbul'da düzenlenen 4. Dünya Belediye Başkanları Zirvesi'ne Fas'tan katılan Casablanca Belediye Başkan Yardımcısı Nureddin Barga, "Casablanca'nın en büyük caddesini İstanbul laleriyle süsleyeceğim." dedi. Laleyi dünyaya tanıtan İstanbul, bugün de aynı misyonu yerine getiriyor....
  2. Hadise'ye dava açacaklarını söylediler

Hadise'ye dava açacaklarını söylediler

MARMARİS İLÇESİ’NDEKİ ‘AREENA’ ADLI DİSKONUN İŞLETMECİSİ KAMİL ISSI, 4 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ İŞYERLERİNDE SAHNEYE ÇIKAN ŞARKICI HADİSE HAKKINDA, KONSER ÖNCESİ KORUMALAR ARASINDA ÇIKAN KAVGAYI AZMETTİRDİĞİ İDDİASIYLA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUP DAVA AÇACAKLARINI SÖYLEDİ MUĞLA'nın Marmaris İlçesi’ndeki ‘Areena’ adlı diskonun işletmecisi Kamil Issı, 4 Ekim Cumartesi günü işyerlerinde...
  3. bu eşarplar içinizi açacak

bu eşarplar içinizi açacak

orkide eşarp modelleri orkide eşarp esarp eşarpları fiyatları koyu renklere baglanıp kalmayın melekler doganın bizlere sundugu her rengi kullanmaya bakın :) ben koyu renk tercih ederim deyip kestirip atmayın önce bir deneyin hatta su güzel modellere bakın içiniz acılsın karar size kalsın buyrun ..............
  4. özcan deniz dava açacak!

özcan deniz dava açacak!

O rolü kimsenin kolayca oynıyacağını sanmıyorum oynayan oyuncununda büyük tepkiler alacağını düşünüyorum bakalım bu sanatçı kim olacak? MÜNEVVER KARABULUT, 3 MART 2009'DA SEVGİLİSİ CEM GARİPOĞLU TARAFINDAN VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ. Bu cinayeti dizi film yapmak için kolları sıvayan yapımcı Melih Göğebakan, Cem Garipoğlu'nun oynaması için Özcan Deniz'e teklif götürmüş. Özcan Deniz ise...

Sayfayı Paylaş