gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

acayipp yetenekliyim:))))))))

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

valla ben çok güzel mezdeke oynarım:D:D:Delimde birçok mezdeke cd si ve kemerleri bulunmaktadır:Dnapim yaa burayı boş görünce boş boş doldurayım dedim:D:D:Diyi tamam kızmayın gidiyommmm:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: acayipp yetenekliyim:))))))))
    ooooo bayılırım göbek şova :D:Dama öyle senin gibi iddialı deyilim yetenekli deyilim :D:Dbende harika okey oynarım bu konuda iddialıyım işte :D:D
    paylaşımın için tşkler canım;)

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bnde hic oynama beceremem,seni kutlarim canimm,ama bende cok guzel okey oynarimm,rüyamla birgun karsilikli oynamakisterim:) sevgilerr

4. zuzus:)

zuzus:) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben mezdeke falan oynayamam canlarım. çalın bana yenge yenge kezban yengeyi - cemilemi onlara ii oynarım ben :D

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    bende süper tavla oynarım be horon teperim varmı tavla oynamak isteyen kızlar

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

hım bende ben ben ben hiçbi halta yaramam boşverin beni:Dşaka bi yana okeyde oynerım göbekte atarım ama çok idiialı değilim ama çok güzel çırlarım bu bir gerçek:26::26::26::26::26::26:

acayipp yetenekliyim:)))))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeteneklileri seçtiler

En yeteneklileri seçtiler

TÜRK SİNEMASININ ÖLÜMSÜZ İSİMLERİ TÜRKAN ŞORAY, FİLİZ AKIN VE HÜLYA KOÇYİĞİT, BEYAZPERDENİN EN YETENEKLİ KADIN OYUNCULARINI İÇİN SEÇTİ. Üç dev ismin en yetenekli bulduğu isim Beren Saat. Listede Tuba Büyüküstün ve Fadik Sevin Atasoy da var... Türkan Şoray, Filiz Akın ve Hülya Koçyiğit; Türkiye'nin en yetenekli genç aktrislerini seçti. Başarılı oyunculukları, güzellikleri ve kaliteli...
  2. en acayipp demliklerr

en acayipp demliklerr

sıradanlıktan bıktım degişik seyler iştiyorum diyen hanımlar burun:abo::abo::abo: gercekten ilginçççççç:abo:
  3. Burçların Yetenekli Olduğu Alanlar

Burçların Yetenekli Olduğu Alanlar

Son zamanlarda eleman arayan firmalar pozisyona uygun kişiyi seçerken burçlarına da dikkat etmeye başladı. Son olarak Avusturya’da satış ve yönetim bölümü için eleman arayan bir firma, işe başvuracakların kova, oğlak, boğa, koç ve aslan burcundan olmasını istedi. Gazetelerin hafta sonu nüshalarında yayımlanan ilanda verilen ilanda”satış ve yönetim bölümü için, 20 yaşın üzerinde belirtilen...
  4. Bedava ve çok yetenekli

Bedava ve çok yetenekli

Çöp adam bile çizemiyorum diyenler: Üzülmenize gerek yok, bu bedava yazılım sizi ressam yapacak... Pek çoğumuz sanatsal bir yeteneğimiz olmasını isterdik ama ne yazık ki, herkes o kadar şanslı olmayabiliyor. Fakat teknoloji sayesinde artık "eli fare tutan" herkes sanatsal çalışmalar ortaya çıkartabiliyor. LiveBrush adlı ücretsiz bir yazılım da "Cin Ali bile...

Sayfayı Paylaş