gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acele cevap bekliyoruz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

biz resimdeki balık pulu olan şalın açıklamalı yapılışını istiyoruz nasıl başlandığının resmini bize gösterirmisiniz şimdiden teşekkür ederiz bekliyoruz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sanırım bahsettiğiniz model Krokodil örneği :) Bahsettiğiniz modelle ilgili açıklamaları Krokodil Şal Örneği adlı konumuzda bulabilirsiniz. :)

Acele cevap bekliyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cevaplarınızı bekliyorum!

Cevaplarınızı bekliyorum!

Selam kızlar, ben hamile kalmak istiyorum yeni başlıyoruz denemelere. Bi an önce olsun istiyorum galiba :) sabırsız biriyimdir. Yumurtlama dönemime daha çok var. Adetim çarşamba günü olacak adet olana dek hamile kalma ihtimalim çok mu düşük ya da adet öncesi haftada hamile kalan meleklerimiz oldu mu? yardım ederseniz sevinirim.:utan:
  2. Of hemen cevap bekliyoruz

Of hemen cevap bekliyoruz

Balık pulunun başı nasıl yapılıyor daha detaylı bilgi istiyoruz
  3. Acele Cevap İhtiyacım Var

Acele Cevap İhtiyacım Var

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?
  4. KIZLAR ACELE CEVAP LUTFEN......

KIZLAR ACELE CEVAP LUTFEN......

14 haziranda adet oldum doktor yumurta buyutmek icin ilac verdi kullandim iyi sonuc aldik ve 29 30 haziran da yumurtalar catladi ve sol kasigimda siddetli agrilar oldu 1 kac gun once gecti bu gunlerde tekrar basladi ama hafif sancilar. Birde yumurta catladigindan beri seffaf su gibi akinti geliyor ara ara belimdede agri ve asiri ates basmasi terleme oluyor.adetimede 2 gun var sizce bu durum...
  5. ilgili kişiler cevap bekliyorum

ilgili kişiler cevap bekliyorum

Merhaba ben ekim ayının 29 unda regl gördüm normalde 21 gün aralıklı oluyor ama kasimin 22 sinde oldum ve 5 günlük regl bu ay 2.5 gün sürdü. Regl öncesi ve sonrası bel kasık ağrısı devam ediyor göğüslerimde ağrı değil ama karıncalanma hissi oluyor. Acaba test yapmak için bir sonraki ayimi bekleyeyim sonuçları tam net olması için ne kadar daha beklemeliyim. Allahım ne olur oğluma bir kardes verrrr

Sayfayı Paylaş