gebe
  1. jelibonibon

jelibonibon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

acelemi ediyorum acaba...

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında jelibonibon tarafından paylaşıldı.

ben haziran 22 de regl oldum . 26 27 si gibi bitti ... 2 gün önce baş dönmelerim oldu. bugünde kasığım şiş ağrı ve baskı hissi var. :( içimden bi ses hamile olabilirsin diyor ama belirtiler için çok erken sanırım ... ama inşallah hamileyimdir ... bu ay regl olursam çok üzüleceğim :(

2. jelibonibon

jelibonibon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burada hamileliklerini çok erken farkedenleri okuyunca dayanamadım kalkıp bir gebelik testi yaptım , tabiki negatif çıktı... daha regl olmama 10 12 gün falan var. hamile olsam bile sanırım bu kadar erken belli olmaz :( ne zormuş... yıllarca hamile kalmak için uğraşanlara Allah sabır versin ve yardımcıları olsun... daha sadece 1 ay olmadı oda belliydi zaten reglime 1 hafta kala korunmadan birlikte olduk... Allahım hayırlısıysa bu ay regl olmak istemiyorummm :(

burçinduman bunu beğendi.
  3. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    kesınlıkle katılıyorum ben normalde hazıranın 20 21 gıbı falan oluyodum hep boyledı ve temmuzda ayın 20 si oldu 21 oldu ama ben adt olmadım 9 gun gectııı içimden bır ses kesın hamılesın dıyordu dayanamdım 10. gunu gıttım test aldım tabikiii negatif :S bende agstoS ta adt olmak ıstemıyorum ALLAH HERKEZİN KUCAGINI DOLDURUR SAG SALIM İNŞ..

acelemi ediyorum acaba... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Aceleye Gelmez !!!

Evlilik Aceleye Gelmez !!!

Evlilik bir sanattır; ailemizdeki mutluluğumuzu sürdürebilmemizde sanatımızı nasıl icra etiğimizle yakından ilişkilidir. Hangi dallarda mı sanatımızı göstermemiz gerekli, gelin kısaca göz gezdirelim. Evlilik, güzel ve etkili konuşma sanatıdır. evliliklerde Güzel görebilme ve güzel düşünebilme becerisidir. Karşınızdakini anlayabilme (empati) ve kendinizi anlatabilme yeteneğidir....
  2. Evlilik aceleye gelmez

Evlilik aceleye gelmez

GELECEKLE ilgili hayaller kurmaktan vazgeçin. Evlenmeden önce mutlaka bekarlığın tadını çıkarmalısınız. Yoksa bir gün, rüyadan uyanmışçasına, bekarlık günlerinizi mumla arayabilirsiniz. YALNIZ YAŞAYIN: Yalnız yaşamak müthiş zevkli bir şeydir. Yalnız yaşamak eve istediğiniz kişiyle beraber gelmek, kendi başınıza yaşamınızı idare etmek, ara sıra bozulan bir tuvaleti veya bir lavaboyu tamir...
  3. Evlilik aceleye gelmez..

Evlilik aceleye gelmez..

evlilikte acele etmek GELECEKLE ilgili hayaller kurmaktan vazgeçin. Evlenmeden önce mutlaka bekarlığın tadını çıkarmalısınız. Yoksa bir gün, rüyadan uyanmışçasına, bekarlık günlerinizi mumla arayabilirsiniz. YALNIZ YAŞAYIN: Yalnız yaşamak müthiş zevkli bir şeydir. Yalnız yaşamak eve istediğiniz kişiyle beraber gelmek, kendi başınıza yaşamınızı idare etmek, ara sıra bozulan bir tuvaleti...
  4. acaba?

acaba?

eylül ismi kuranda var mı?
  5. hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim..

hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim..

adetim bittikten hemen sonra bi hafta boyunca eşimle ilişkiye girdik defalarca içime boşaldı adetten sonra hamile olma ihtimali varmı sizce hamilemiyim merak ediyorum bebeğim olmasınıda çok istiyorum..

Sayfayı Paylaş