gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Açelya Devrim Yılhan Kaza Geçirdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

açelya devrim yılhan açelya devrim yılhan, kimdir, oynadığı film, kaza geçirdi, ölümden döndü, ile ilgili bilgiler burada melekler

Dizi oyuncularımızdan Açelya Devrim İlhan kaza geçirdi melekler!

Rol aldığı “Unutma Beni” dizisinin Ağva’daki setine giderken trafik kazası geçirdi. Menajerinin kullandığı araç,bir minübüsün sıkıştırması üzerine yoldan çıkarak üç takla attı.

Hurdaya dönen araçtan hafif yaralı olarak kurtulan Açelya Yılhan ve menajeri hemen hastaneye kaldırıldı. Kolu incinen ve kaza nedeniyle şoka giren Açelya Yılhan tedavisinin ardından sete geri döndü.

Açelya'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz...

[​IMG][​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allahtan bisey olmamıs ufak atlatmıslar ...

Açelya Devrim Yılhan Kaza Geçirdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AKP'li Aydoğmuş kaza geçirdi

AKP'li Aydoğmuş kaza geçirdi

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Aydoğmuş, Çorum'un İskilip ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hafif yaralandı. Alınan bilgiye göre, Çorum'dan, bir programa katılmak üzere Bayat ilçesine giden Aydoğmuş'un kullandığı otomobil, Çorum-İskilip kara yolunun İskilip ilçesi yakınlarında devrildi. Aydoğmuş ve aynı araçtaki Harun Uysal İskilip Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hafif yaralanan...
  2. Açelya Yılhan Unutma Beni

Açelya Yılhan Unutma Beni

açelya yılhan unutma beni Bana açelya yılhanın unutma beni isimli pharçasının sözlerini yazabilir misiniz çok önemli teşekkürler hayırlı ramazanlar dilerim.
  3. Açelya Yılhan

Açelya Yılhan

açelya yılhan Açelya yılhan kimdir, resimleri, biografisi fotoları hakkında genel bir bilgi rica ediyorum.
  4. Alex kaza Geçirdi

Alex kaza Geçirdi

Alex,kaza geçirdi Fenerbahçe'nin başarılı kaptanı Alex kaza geçirdi :S Bir Fenerbahçe'li olarak büyük kaptana çok geçmiş olsun diyorum.Umarım büyük bir problem yoktur.Şimdi haberin devamını ekleyeyim Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex de Souza,trafik kazası yaptı.Oyuncunun durumunun iyi olduğu ancak araçta maddi hasarr olduğu öğrenildi. Brezilyalı yıldız, kendi kullandığı...
  5. halil ergün kaza geçirdi

halil ergün kaza geçirdi

hepimizin çok yakından tanıdığı eski sinema oyuncusu ve yaprak dökümünün ali rızası oyuncu halil ergün kaza geçirdi. Ne trafik ne de iş kazası Halil Ergün'ün başına gelen. Ünlü oyuncuyu günlerdir eve mahkûm eden kaza bambaşka... Halil Ergün'ün yaşadığı talihsiz kazayı duyunca hemen aradım, hem geçmiş olsun demek, hem de daha detaylı bilgi alıp, yazmak...

Sayfayı Paylaş