Açelya elmaz naz elmaz kardeşler ayrılar

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    901
    Ödül Puanları:
    113
    naz açelya elmas naz elmaz açelya elmas kardeşi

HASTALIK OYUNCU KARDEŞLERİ AYIRDI!Böyle kardeşlik mi olur ya, birisi lenf kanseri oluyor diğeri yanında bile değil. Şimdi yanında olmayana sorsan mangalda kül bırakmayacak, ben şöyle iyi insanım böyle iyi insanım diyecek ayıp ayıp. [​IMG]
    LENF KANSERİNİ ATLATAN AÇELYA ELMAS KENDİSİ GİBİ OYUNCU OLAN KIZ KARDEŞİ NAZ ELMAS'LA GÖRÜŞMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. ELMAS, 'HASTALIĞIMDA YANIMDA DEĞİLDİ. BAĞLARIMIZI KOPARDIK' DEDİ.

Sevilen dizilerde oynayan Açelya Elmas çarpıcı açıklamalar yaptı. Kanaltürk'te 'Orada Neler Oluyor'a konuk olan Elmas, yine kendisi gibi oyuncu olan ve Haziran Gecesi dizisiyle ünlenen şimdi de Doktorlar dizisinde yer alan kız kardeşi Naz Elmas'la görüşmediğini söyledi.

BİR TEK TEYZEM VARDI

Lenf kanserini atlatan Açelya Elmas hastalığı sırasında kardeşi tarafından hiç destek görmediğini belirterek şöyle konuştu; 'O kötü hastalıkla mücadelem 3 yılımı aldı. Tedaviler sırasında yürüyemez, konuşamaz bir haldeydim. Bu sırada yanımda yalnızca 2 kişi vardı; teyzem ve yapımcım Şükrü Avşar. Annem, babam, kardeşim Naz Elmas'tan özel ilgi ya da yardım almadım. Hastalık sırasında anladım ki kan bağı değil, kendine yakın hissettiğin insanlar daha önemliymiş.'

AİLEM BAŞKALARI

'Hayatımda bazı değerler kayboldu, yerine yenileri geldi' diyen güzel oyuncu şöyle devam etti; 'Erkek arkadaşım Emrah bu dönemde beni terk etti. Ama şimdi ona da kızmıyorum. Ben önce hastalığı atlattım. Sonra da hayatımdaki bazı insanları atladım. Kardeşim Naz Elmas ile bu dönemde iyice koptuk. Şimdi o kopukluk derinleşti. İçime iyice yerleşti. Artık dert etmiyorum. Düşünmüyorum bile. İnsan bu genç yaşta kanserle savaşınca her şey önemsizleşiyor. Şimdi ailem başkaları.'

Açelya elmaz naz elmaz kardeşler ayrılar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Açelya

Ormangülü de denen bu çiçek mevsiminde görülürse tazelik ve hoşluğa,hayra ve lezzetli şeylere; mevsimi dışında görmek üzüntü ve kedere düşmeye delalet eder.Rüyada açelya görmek kısmettir.
  2. Kargo - Ayrı Ayrı

İki ayrı şiir gibiyiz ayrılığı anlatan İki ayrı nehir gibi... İki ayrı ada gibiyiz dalgalarla ayrılan İki ayrı esir gibi... Sen şimdi kapat pencereni Bak yıldızlara Sabah gökyüzü kalacak Bulutlar dağılınca Sen al götür kendini Sakın geriye bakma Sabah yalanlar kalacak Sana... İki ayrı gölge gibiyiz yanyana gelip geçen İki ayrı sır gibi... Iki ayrı inanç gibiyiz Savaşlarla yıkılan iki ayrı...
  3. Ferdi Tayfur- ayrı ayrı

ayrı ayrı dustuk yine gurbet elin yollarina kara hasret sardi bizi cekilmeyen kollarina simdi ne haldeyim gelip gorsen simdi bu halimi gelip gorsen huzursuz gonlume huzur versen cektigim cileyi bir an bilsen yanardin halime beni sevsen sensiz nasil yasanirmis bilemedim,bilemedim ne yaptimsa baskasini sevemedim,sevemedim simdi ne haldeyim gelip gorsen huzursuz gonlume huzur...
  4. Açelya Bitkisi-Açelya Çiçeği Hakkında

açelya bitkisi Açelya yada açalya (lat.azalea; yun.adzeleos,kuru’ dan). Değişik renklerdedir ve bol çiçekli olmasından dolayı çok beğenilen bir çiçek türüdür. Açalya (açelya) küçük orman gülü olarak da bilinir.(Bil.a. Rhododendron indicum; fundagiller familyası.) Açelya Çiçek Yetiştirme Kamelya gibi bakılır, ancak toprağı yalnız funda toprağıdır. Güneşten hoşlanmaz, toprağı sevmez,...
  5. Açelya Elmas Naz elmas

acelya elmas açelya elmas naz açelya elmas naz elmas, birbirlerine arka dönmüşler Melek'ler. Lenf Kanseri olan Açelya Elmas ve kardeşi Naz Elmas arasında ki dargınlık hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Naz Elmas, lenf kanseri olan kardeşine sırtını dönmüş. Lenf kanserini atlatan Açelya Elmas kendisi gibi oyuncu olan kız kardeşi Naz Elmas'la görüşmediğini söyledi....

Sayfayı Paylaş