gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Acemi Emo Diyaloglari...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Ben cok komik buldum bu yaziyi Meleklerim ve sizinle paylasmak istedim :) buyrun :):)

Acemi Emobi bu saçları solamı yatırıyoduk sağamı yaff...
    Usta Emo:Ya yüzkere söyledim yeter behh...

Usta Emo:Ya bak makinayı yukarı kaldrıp tepeden çekiceksin fotoğrafı...
    Acemi Emo:Tamam da benim boyum uzun değil bişeyin üstüne mi çıksam
    Usta Emo:Uf tamam be ben gidiyorum yeterrrr

Usta Emo:Yav sap sap durma saçma surat ifadeleri yap kendine..
    Acemi Emo:Niye biz salakmıyız

Usta Emo:Bak emolar hiç bi fotorafta makinaya bakmazlar hep aşağı veya sağa sola bakarlar

Acemi Emo:Yav foto çektirmenin amacı zaten foto.makinasına bakıp gülümsemek değilmi..
    Usta Emo:Yav bırak yav senden bişey olmazzz

Usta Emo:Bak kural şu bütün fotolarda makina senin elinde olur ama 2. bir kişi çeker hep fotoğrafları..ANLADINMIIIIIIIIIIIII.....
    Acemi Emonladık be sende bizi salak sandın yav...
    Usta Emo: İyi biras olsun gelişme var...

Usta Emo:Bak dudaklarında ve vücudunun her yerinde pirsingler olucak tamammı...
    Acemi Emo: Ne pirsingi beh küpe bunlar erkek adam küpe
    takarmı...

:laugh::laugh::laugh:​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Ekim 2009
Acemi Emo Diyaloglari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acemi asker diyalogları..

acemi asker diyalogları..

sigara odası nerede? -abi ileri bak mı diyo elleri bırak mı diyo? -bunun adı kemer değildi neydi? - komutanım bir durum emredebilir miyim? - tabii oğlum ne demek buyur, sen emret suriye' yi alalım. - komtanım, dizimden rahatsızlık geçirdim de, çök kalk yapmasam olur mu? - tabii oglum sen şöyle kenara geç, komando dansına başla. - ama komtanım... - bi daha da böyle sendikal isteklerle...
  2. Acemi

Acemi

Rüyada kendisinden istenen bir isi yapmadigini görmek; yapmak istedigi halde, bazi sakincalari yüzünden çok önemli bir karari yerine getiremeyecegine delalet eder. Acemiligi yüzünden yaptigi isi bozmak, bulundugu bir iste veya memuriyette basarili olamayacagina isarettir.
  3. Acem

Acem

Rüyada acem görmek ticaretle yorumlanir. Rüyasinda bir acemle konustugunu gören ticaret yapar ve büyük kazanç saglar. Halktan biri ise veya bir kadin ise, zengin bir kimseden iyilik ve menfaat görür.
  4. aceMi eMo diyologLari

aceMi eMo diyologLari

Acemi Emo:Abi bu saçları solamı yatırıyoduk sağamı yaff... Usta Emo:Ya yüzkere söyledim yeter behh... Usta Emo:Ya bak makinayı yukarı kaldrıp tepeden çekiceksin fotoğrafı... Acemi Emo:Tamam da benim boyum uzun değil bişeyin üstüne mi çıksam?? Usta Emo:Uf tamam be ben gidiyorum Usta Emo:Bak emolar hiç bi fotorafta makinaya bakmazlar hep aşağı veya sağa sola bakarlar Acemi Emo:Yav foto...
  5. Bir Emo ve Normal Bir İnsan Arasındaki Diyalog

Bir Emo ve Normal Bir İnsan Arasındaki Diyalog

Emolar çok rövaşta bu aralar,bir akımdır almış başını gidiyor.Ama tarjlarındaki degişiklik konuşmalarınada yansıyor nasıl mı işte normal bir insanla bir emonun konuşmalarııı:piha::piha: EMOCU:zhelmS NORMAL İNSAN:ne dedın buyur EMOCU:yhanüü zlms Dedüq [NORMAL İNSAN: O ne kii ...! EMOCU:yhaa haddums anulamorrmshun zhelmS dedüq zlms phee NORMAL İNSAN: yaa sen hangi dilden konuşuyorsun...

Sayfayı Paylaş