Acemi Üye-Çatlak Mod ...

M

Misafir

Forum Okuru
Acemi Üye-Çatlak Mod ...
Evet bir arkadaşın yeni başlayanlar bölümüne CTRL hakkında açtığı konu ,
Başlık : CTRL Tuşu çalışmıyor

Üye : CRTL Tuşum çalışmıyor.
Üye 2 : Konuyu biraz daha açabilirmisin nasıl yani ? Klavyende sorun olmasın ?
Üye: Bilmiyorum nerde sorun olduğunu CTRL tuşuna basıyorum ama word de ctrl diye yazmıyor

Moderatör : Konu yoruma kapalı.Sen basmayı beceremiyorsun sıkı bas bak o zaman abc yi bile yazıyor

Üyenin Pc si Açılmıyor
Başlık : Pc im açılmıyor.

Üye : Arkadaşlar pc im açılmıyor ne sorun olabilir ?
Üye 2 : Pc inde ne gibi birşey var ama hiç mi açılmıyor açılınca ekranda bişey yazıyormu ?
Üye : Hayır hiç açılmıyor tuşa basıyorum çalışmıyor
Üye 2 : Power kablosunu kontrol ettin mi
Üye : o ne
Üye 2: Fiş fiş bilgisayarın fişi
Üye : hee evet prize takılı
Üye 2: Bu sorun nasıl meydana geldi ?
Üye : Bir arkadaşım msn den dediki bilgisayarın araksında bulunan güç kaynağının üstünde kırmızı bir tuş gibi bişey var onu 230 dan 150 ye düşür pc hiç elektrik harcamıyor dedi Bende yaptım

Moderatör : Konu yoruma kapalı.Arkadaşın baya akıllıymış he Bak artık pc hiç elektrik harcamıyor çünkü güç kaynağı yanmış

ALT tuşunun çalışmadığından şikayet eden bir arkadaş
Başlık : ALT tuşu çalışmıyor
Üye : Arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz ?
Üye 2 : Ederiz ama sorun ne biraz aç konuyu ,
Üye : Sorun web sitelerinde gezerken ALT tuşuna basınca sayfa en aşağı inmiyor

Moderatör :Konu kilitli.Alt tuşuna basarak sayfayı aşağı indirmeyi bırak ben o tuşa basarak sayfaya takla bile attırıyorum sen beceremiyosun basmayı

Pc sini virüs taramasından geçirdikten sorna açılmadığını söyleyen arkadaş
Başlık : Pc açılmıyor
Üye : Arkadaşalr pcime bişey oldu açılmıyor
Üye 2 : Ne hatası veriyor bilgisayarın
Üye :Üye :Üye 2 : Nasıl oldu bu sorun bir anlatırmısın
Üye :Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine.Bana pc imi virüs taramasından geçirmemi söyledi bende netten içinde 6000 tane virüs bulunan bir dosya indirdim ve hepsinin tek tek açarak pc ye hepsini tarattırmaya çalıştım.Ama 15. ye geldiğimde pc kapandı.

Moderatör : Konu kilitli.Yanlış virüsü indirmişsin özelden ulaş sana trojan atıcam onu kullan pc ye ilaç gibi geliyor

Yine pc açılmayan bir arkadaşın şikayeti
Başlık : Pcim açılmıyor
Üye :Arkadaşlar pc im açılmıyor acaba sorun nedir ?
Üye 2 : Hiçmi çalışmıyor
Üye : Evet hiç
Üye 2 : nasıl oldu anlat yardımcı olalım
Üye : Pc çok ses çıkartıyordu ve bir abi dediki içini aç ve iyice temizle dedi bende çamaşır suyuyla güzelce yıkadım

Moderatör : Konu kilitli.Yanlış detarjan kullanmışsın.Çamaşır suyu zarar veriyor ve yıpratıyor Bence ya omo kullan yada alo. Yada sen annene ver pc yi atsın çamaşır makinasına sonrada balkona as kurusun

Windows unun hata verdiğini söyleyen bir arkadaş,
Başlık : Wingows um hata veriyor
Üye :wingows uma bişey oldu açılmıyor
Üye 2 : Ne hatası veriyor
Üye : Bilmem mavi bir ekran geliyor wingows başlatılamadı diyor pc reset atıyor
Üye 2 : Nasıl oldu
Üye : Bir arkadaşım pc me bakıyordu pc im çok yavaştı dedi senin wingows una virüs girmiş bende dedim deme yav nasıl kovcaz o virüsü ordan şerefsizin ne işi varmış orda o da dedi sen dokunma ben yarın formet miymiş neymiş ondan atacakmış bende tabi o virüse gıcık oldum wingows klasörünü silmeye kalktım ama silinmedi bende kızdım silinmeyince önce kasaya sonra monitöre ateş ettim

Moderatör : Konu Kilitli.Wingows değil angut windows, ayrıca formet değil o kadar kibar olma format .Birde oğlum pc ye ateş etmiceksin yanlış yapmışın kasaya bir dinamit koysaydın kökten hallederdin işi

Geri