gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Acı Bakla (Lupinus)

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu bitki genellikle sık ağaçlı ve ormanlık alanlarda daha çok görülen güzel bir bitkidir.

Sarı, mavi ve beyaz renkli, çok yapraklı bir bitkidir. Geliştirilen tatlı bir cinsi de hayvan yemi olarak kullanılır. Acı bakla çiçekleri toplanıp kurutulduktan sonra bü çiçeklerden yapılan çay ile böbrek taşlarının düşmesini ve idrar yollarının temizlenmesini sağlar.

Acı Bakla (Lupinus) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı Bakla Resimleri

Acı Bakla Resimleri

Acı Bakla Resimleri - Acı Bakla çiçeği resimleri var mı sitenizde varsa lütfen bana yol gösterin o resimler lazım bana
  2. Acı Bakla çiçeği resimleri

Acı Bakla çiçeği resimleri

Acı Bakla çiçeği resimleri AcıBakla fotografları Daha önce hiç acı bakla bitkisini gördünüz mü? Ben yeni görüyorum ve benim gibi görmemişler için ki acı bakla için geçetli görmemişlik kelimesi :D:D Neyse anlayan anladı işte ben gibiler için acı bakla bitkisinin resimlerini paylaşıyorum Melek'ler:) Türkiye hem kültürü yapılan türler ve onların yabani formları, hem de sınırlı amaçlarla...
  3. Acı Bakla Kullanım Şekli

Acı Bakla Kullanım Şekli

Acı Bakla Kullanımı Acı Bakla Nasıl Kullanılır Acı Bakla çiçeği Nasıl Kullanılır Alternatif tıp tedavilerinde deri hastalıkları için kullanılan şifalı bitkielrden acı bakla kullanımı hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz melekler :) Acı Bakla Nasıl Kullanılır Tohumları kavrulup çekilerek toz halinde kullanılabileceği gibi kaynatılıp kabukları soyulduktan sonra tane olarak ya da lapa...

Sayfayı Paylaş