gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Acı bi Aşktan..Yeni bir MasaLa

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Birgün bitecegini biliyordum ve bunu bildigimi Sende cok iyi biliyordun! "Benim icin baska bir kiz yok" diyen o dudaklar simdi o baska kizin dudaklarini öpüyor... Bak...

Nerden nereye..Koca bir sevda gecti üstümden
    enkazlarindan yeni yeni kurtuldum
    nezaman bitti dediysem daha cok batiriyordun sevdayi canima..

Simdi Kiymetlim var Senden öte..
    Sevebilirmiyim dersin onuda Seni sevdigim kadar ??
    Tüm sevdami,safligimi sana adadimya onada yetermi dersin bu sevda kirintilari..

Hos sen.. ne anlarsin sevdadan/asktan !!
    Ona sana verdigim sevdamin daha büyüdünü vericem

Yeniliyorum kendimi!
    Ve son kez döküyorum sayfalara sana yazilan misralari !
    Bidaha bu eller seni yazmayacak..ve bu dudaklar Seni anlatmayacak Kimselere !

Yeni aska actim yelkenlerimi
    Limanlarimdan kovdum seni/Ve sana dair Herseyi!!
    Tüm sevdami parcaladigin yerlerden birlestirip onun kiyilarina birakacagim.!

Seviyorum evet Seviyorum...
    Icime sigmiyor bu kelime bagirarak Seslendiriyorum
    ....Seviyorumm....

Aci bir Askti ...Simdi yeni Bi Masal yaraticagim ...

Acı bi Aşktan..Yeni bir MasaLa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Küçük Bir Aşk Masalı

Sezen Aksu - Küçük Bir Aşk Masalı

Ne olur bak bana biraz Çocukmuyum değilmiyim Sen küçücük güzel bebek Öyle olsa sevmeyi bilirmisin Olmaz küçücüksün Yüreğim genç umut dolu Özlem bu olurya Buluruz belki mutluluğu Deliler gibi seviyorum bak Sana söz ömür boyu sürecek Ne hayal ne düş nede yalan yok Bizim bizim gelecek Ne olur biraz unutup kalsa Ne olur rüyaya dalsa Ne olur gerçek olsa masallar Ya da biz masal olsak
  2. Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

baba bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım Kurtlar kuzu olsun Şekerle bal Baba bir masal anlat bana İçinde denizle balıklar Yağmurla kar olsun Güneşle ay Anlatırken tut elimi Uykuya dalıp gitsem bile Bırakıp gitme sakın beni Bana bir masal anlat baba İçinde tüm sevdiklerim İçinde...
  3. Aşk masalı..

Aşk masalı..

Binlerce renk renk çiçeğin açtığı, bitkilerin bittiği, sürü sürü kuşların geçtiği, pırıl pırıl suların aktığı, çeşit çeşit hayvanların barındığı bir dağın yamacında güzeller güzeli Dilara adında bir kız yaşarmış. Her sabah kalkar huzur ve esenlik içinde türküler, şarkılar söylermiş… Kiraz dudaklarından tane tane mutluluk dökülürmüş yamaçlara… Dilara her sabah uyandığında dağlara bakıp yüreğini...

Sayfayı Paylaş