gebe
  1. cido84

cido84 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18

Acı çehre'ye sakın inanmayın!!!!!!!!!!!

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında cido84 tarafından paylaşıldı.

acı cehre PARANIZI BOŞA HARCAMAYIN ARKADAŞLAR.. SÖYLENİLDİĞİ GİBİ ASLA DEĞİL..:11::stop:

2. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence en güzeli yemek miktarını ve çeşitini ayarlayıp spor yapmak zaten spor sağlık açısından da çok önemli dolayısıyla diğer kritere de dikkat edince sorun ne olabilir ki (tabi sağlıksal ve kalıtımsal başka bir problem yoksa)

3. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısınız arkadaşlar gerçekten benim bi arkadaşım kullandı hiç işe yaramadı boşa parası gitti

4. ROSE38

ROSE38 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle zayıflatmıyo aktardan aldm ama faydası olmadı.

Acı çehre'ye sakın inanmayın!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  3. konser yok inanmayın

konser yok inanmayın

Minik Serçe Sezen Aksu'nun hiç planında olmayan rivayetlerle çalkalanıyormuş...... MİNİK SERÇE'YE KONSER OYUNU! TÜRK POP MÜZİĞİ’NİN MİNİK SERÇESİ SEZEN AKSU'NUN ŞANLIURFA'DA KONSER VERECEĞİ SÖYLENTİLERİ ÜZERİNE SANATÇIDAN HAYRANLARINA UYARI GELDİ... Aksu, 'Urfa'da konserim yok. Kimse parasını kaptırmasın' dedi. Aksu Nisan ve Mayıs aylarında 5 ayrı şehirde konser vermek üzere Almanya...
  4. sakız

sakız

Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...
  5. Acı Sakız Nedir

Acı Sakız Nedir

Acı Sakız Nedir ne işe yarar bilen var mı aranızda.

Sayfayı Paylaş