gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acı çekmek

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir. Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir.Rüyada çekilen acı büyük bir huzur ve mutluluğa işarettir.Rüyada her hangi bir yerinin acidigini duymak ve görmek, yeni bir ise girecegine; aciyan yerinin iyilesmesi için bir ilaç aldigini görmek, büyük bir kisiden yardim görecegine isarettir. Aciyan yerinde bir çiban veya ona benzer bir yara varsa kismete, yarayi ameliyat yaptirdigini görmek, kisa zamanda zengin olacagina delalet eder.

Acı çekmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lahavle çekmek

Lahavle çekmek

Üzüntü ve kederi beraberinde getirecek bir gelişmeye delalet eder
  2. Çekmek

Çekmek

Baska bir yere götürmeye muktedir oldugu bir seyi surup çekmek, kasd ve düsünmesiyle yahut da, güzel siyasetiyle çetin islerim kolaylastirmaya ve güç islerin kendisine itaatkar olmasina isarettir. Çekilen sey kötülüge alametse, rüya sahibinin de akibeti kötü olur.
  3. Vantuz Çekmek

Vantuz Çekmek

Rüyada bir agrinizdan dolayi bir yerinize vantuz çektirmek, sirlarinizi hep içinize attiginiza, halbuki içinizi dökecek bir yakin kimseniz olursa daha fazla bir iç ferahina kavusup. hayatinizi da bu nispette iyi geçireceginize isarettir.
  4. Kur'a çekmek

Kur'a çekmek

Kur'a çekmek Bir meselede galip gelmek ve muvaffak olmak için uğraşmaya, can sıkıcı bir duruma, Bir kimse ile kur'ar çekip, bunun kendisine çıkması, o kimseye galebe çalmaya, kur'ayı kaybetmek üzüntüye delalet eder.
  5. zamansız acı çekmek insanın (c)anını çok yakıyor!

zamansız acı çekmek insanın (c)anını çok yakıyor!

Unuttuğun bir şey var Aslında zaman zaman bulduğun: Ben Her satırda aslında seni değil, kendimi yazdım. Hep yok olanların yokluğunu Bunlara duyduğum açlığı yazdım Bunları aslında sen adı altında yazdım Aslında her şeyi kendime yazdım Kendime yakınlaşmak için Daha çok kendim olmak için sana sığındım Sana gelince kendime geldim İnsanın kendisi olmak için başkasına sığınması çok tuhaf gelebilir....

Sayfayı Paylaş