gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

acı!!! harkalar diyarında...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Ayakta durmam gerekiyor hayata karşı! Kahkahalarımı koruyarak! Oysa kılıcım yok!
    Gölgelerin gücü yok!
    Masallar bana yazılmamış.
    Benim hayatımda saat asla 12′yi vurmaz.
    Kurbağalar da beni sevmez zaten, neden prensim olsunlar
    Uyumuyorum ki öpülüp uyandırılayım,
    Kırmızı başlık taksam kurt bile takılmaz peşime,
    Gidecek anneannem de yok ki artık,
    Üvey annem bile yok beni şömine önü eziyetlere bırakacak,
    Şeker evlerden korktum hep, dişlerim çürüyecek diye
    Büyüdüm de kendim okudum masalları raflardan indirerek,
    Ayşegül diye bir arkadaşım, süperman diye bir kurtarıcım olmadı hiç,
    Sadece şarkılar vardı.
    İçinde aşk, acı, umut olan şarkılar.
    Dua etmeyi de bilmem aslında,
    Aydede de, Noel baba da masallar gibi yalandı,
    Ben çocukken bir tek yıldızlar kayardı!

acı!!! harkalar diyarında... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dadaşlar diyarı

dadaşlar diyarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yasaklar Diyarı

Yasaklar Diyarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dj Akman - Diyar Diyar

Dj Akman - Diyar Diyar

özyaşlarım yağmur gibi yağıyor bu hasretlik yüreyimi yakıyor kimse garip hallarımı bilmiyor ayırdılar beni senden nedensiz günler geçmez yaşayamam ki sensiz seni sevmek yasak olsa süresiz sensiz taşıdığım bu can deyersiz Sensin benim kaderim sensin derdim kederim başımı alır giderim diyar diyar eller nederse desin vazgeçemem benimsin isterse ölüm gelsin diyar diyar Aramızda engeller var...
  4. Anne adaylarina harka hediyelik

Anne adaylarina harka hediyelik

Anne adaylarina harika hediyelik Anne adayi olan bir kadina ne tur bir sey hediye edersiniz?..ozellikle de taki seven bir kadinsa..tabi ki mucevher emzikler..hemde kolye uclari veya anahtarlik gorunumunde..harikaaaaaaaaa....
  5. Diyare tedavisi

Diyare tedavisi

diyare ppt diyare, tedavisi, nedir, ne demek, ne demektir, ppt, hastalığı, nasıl geçer, ishal Halk arasında "ishal" olarakda bilinen diyare hastalığı hakkında faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Etiyoloji ve Patogenez: Eğer aşırı derecede diyette lifli gıdalar alınmıyorsa normal bir kişinin günlük dışkı ağırlığı 300 gr kadardır. Eğer 300 gr'ın üzerine...

Sayfayı Paylaş