gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

acı hayatlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: acı hayatlar

bişey diyemiyorumkii....
    emeğine sağlık canım:(

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ne garib kimimiz tatil derdine dustuk kimimiz boyle ekmek derdine...allah yardimcilari olsun...demekten baska care yok heralde

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hiç bişey diyemiycem bende ama resimler hele o baştaki bitirdi beni allahım yardım et o durumda olanlara o küçücük bedenlere nasıl sığıyor onca acı kurtar ya rab.

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

yaff rüyammm yardın yine yüreğimi ikiye bunları görünce mahvoluyorum bitiyorum ya
    o anda yüzüm düşüyo Allah yardım etsin oof offf
    emeğine sağlık canımm

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

içim bı acayıp oldu..emegıne saglık

acı hayatlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kubat - Gülüm( Acı Hayat

Kubat - Gülüm( Acı Hayat

Benim derdim bana yeter birde sen vurma Bahar gitti fırtınalar eser başımda Gülüm Gülüm yetmez ölüm ben ölürüm vay Etme gülüm, gitme gülüm ben ölürüm vay Aşkın beni bir gül gibi soldurdu her gün Yaralı bir ceylan gibi öldürdü her gün Gülüm Gülüm yetmez ölüm ben ölürüm vay Etme gülüm, gitme gülüm ben ölürüm vay Yetmedi mi sana gülüm bir kuru sevda Ne vereyim sana gülüm al canım feda Gülüm...
  2. Acı Hayat Resimlerr

Acı Hayat Resimlerr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Acı Hayat Dizi Özetleri

Acı Hayat Dizi Özetleri

acı hayat ender kosovalı kavgası acı hayat kosovalı ender kavgası 2.BÖLÜM ÖZETİ... Mehmet , Nermin’i ve patronu Ender’i aynı arabada görünce çılgına döner. Nermin, derdini bir türlü Mehmet’e anlatamaz ve yıkılır. Büyük aşkın üstüne Ender’in gölgesi düşmeye başlar. Ender, başladığı oyunu devam ettirmeye çalışırken hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır ve şok olur. Hasan’ın define sevdası...
  4. Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

magazin, acun ılıcalı, survıvor, hakkında, ali taran, ayşe özyılmazer hakkında herşey burada Melekler im bakın Acun ne demiş.. Özel hayatlar özel kalsın Televizyon dünyasının dâhi çocuğu Acun Ilıcalı, yakın dostu Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel ile sürpriz evliliği hakkında yorum yapmaktan kaçındı Yapımcı Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen ve Gökhan Şükür önceki akşam Bebek’te kahve içip sohbet...

Sayfayı Paylaş