gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acı Kavun Bitkisinin Yan Etkileri

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Acı Kavunun Zararları Acı Kavunun zararları nelerdir Acı kavunun yan etkisi varmı

Her ne kadar şifalı olsalar da bilinçli bir şekilde kullanılması gerkeen bitkilerden acı kavunun yan etkileri ile ilgili olarak sizlerle paylaşabileceğimiz bilgiler şöyle melekler :)

Taze öz su dahilen kullanılmamalıdır. Karin ağrısıyla belirlenen zehirlenmeler yapar, fazlaca alınırsa kalın bağırsağı tahriş eder ve kanlı ishaller görülür. Yine sinüzit için burun’a çok az meyve suyu damlatılmalıdır.Çünkü saatler süren rahatsız edici aşırı akıntılar oluşabilir.

Acı Kavun Bitkisinin Yan Etkileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şifalı bitkilerin yan etkileri

Şifalı bitkilerin yan etkileri

ginkgo biloba yan etkileri kava kava bitkisi biberi saw palmetto yan etkileri bitkisi nasıl kullanılır Farklı ilaçların kullanımı ile ilaçların şifalı bitkilerle kullanımından doğacak ters reaksiyonların ölüme neden olabileceği belirtildi. İleri Etkili Teknoloji Değerlendirme Merkezinden (HiTEC) Janet Martin, farklı ilaçların kullanımı ile ilaçların şifalı bitkilerle kullanımından doğacak...
  2. Kızamıkçık Aşısı Yan Etkileri

Kızamıkçık Aşısı Yan Etkileri

kızamıkçık aşısı kızamıkçık aşısı yan etkileri kızamıkcık aşısının yan etkileri kızamık aşısının Kızamıkçık aşısı ve yan etkileri hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyorum Kızamıkçık,çocukluk çağının en hafif geçen enfeksiyon hastalıklarından biridir.Genellikle hastalığın farkına bile varılmaz.Kızamıkçık virüsünün en büyük tehlikesi,gebelik döneminde geçirilen...
  3. Sigarayı bırakmanın yan etkileri

Sigarayı bırakmanın yan etkileri

sigarayı bırakmanın yan etkileri sigarayı bırakmanın yan etkileri, faydaları, yararları, zararları hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bağımlılık vakkalarında en başta sigara bağımlılığı geliyor Melek'lerim. Ne yazık ki bende o bağımlılar arasındayım. Sigarayı kesinlikle bırakmayı düşünüyorum ama bırakınca yan etkileri, faydaları ya da zararları ne olur bilemiyorum. Sizde benim gibi...
  4. Acı Kavun Bitkisi Nasıl Kullanılır ?

Acı Kavun Bitkisi Nasıl Kullanılır ?

Acı Kavun Bitkisinin Doğru Kullanımı Snüzite acı kavun nasıl kullanılır Acı kavun kullanım şekilleri Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkielrden acı kavun bitkisi, faydaları ve kullanım alanları hakkında sizlerle paylaşabileceğimiz bilgiler şöyle melekler :) çok zehirli olan acı kavun bitkisinin suyu hoyratça burna çekildiğinde, sinüzite iyi gelse bile, başka türlü...
  5. Bu 15 Bitkinin Yan Etkilerine Dikkat!

Bu 15 Bitkinin Yan Etkilerine Dikkat!

bitkilerin yan etkileri, zararlı bitkiler, hangi bitkiler zararlı Sevgili melekler, Sağlık Bakanlığı, internet üzerinden satışı yapılan ve son dönemde kullanımı hızla artan tıbbi bitkiler konusunda uyardı. Daha önce yayınladığı zararlı tıbbi bitkiler listesine yenilerini ekleyen Sağlık Bakanlığı, vatandaşların bilinçlenmesi ve gelişigüzel bitki kullanımının azaltılması için oluşturduğu yeni...

Sayfayı Paylaş