gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

acı SONNN

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sues

sues Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: acı SONNN

çok komik ya :)

3. AnG£lina

AnG£lina Forum Okuru

heheheheheheh ay çok hoş:)gerçekten acı olmuş acaba son oldumuki:)

4. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

gerçekten güzel :D

acı SONNN konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Acı tatmak

Acı tatmak

Rüyada görülen bazi seyler aksi manaya yorumlanir. Mesela, bazi hallerde ölüm, hayattir. Bunun gibi, bazi hallerde aci tatmak, tatli söze; tatli söz ise yolculuga delalet eder. Eger aci olan sey bir baskasina ikram ediliyorsa, bu kimse, kendisine aci ikram edenden fayda görecektir. Önce tatli gibi gelen dilde sonra aci tesiri yapan sey ise hayra yorulmaz. Bu bir iste veya dostlukta...
  3. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  4. Laf atmada sonnn noktaaa

Laf atmada sonnn noktaaa

Cenaze Arabası şöförü Bir Kıza Seslenmiş -''şiiiiiiişt Kız Gelsene Arabayla Gezelim.' Kızda: -'hadi Ordan Be !!!! ' Deyince Adam : -'sen Ne Diyon Be Millet Bu Arabaya Binmek Için ölüyo ölüyoooooo :))
  5. Mutfakta oluşan kokulara sonnn!

Mutfakta oluşan kokulara sonnn!

Hanımlar yemek yapıktan sonra mutfağınızda oluşan kötü kokulara son vermeniz için size bolcaa pratik,faydalı fikirler... Birbirinden lezzetli yemekleri pişirdiğiniz mutfağa, istenmeyen kokular sinmiş olabilir. Hemen üzülmeyin, bunun da çaresi var. Tabak ve çatallardaki balık kokusunu çıkarmak için, yıkama suyuna bolca kahve telvesi atarsanız, sorunun çözümlendiğini göreceksiniz....

Sayfayı Paylaş