gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acı ve HüzünLer

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Acı ve HüzünLer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yanlızlık çaresizlik ve acı....

yanlızlık çaresizlik ve acı....

çaresizlik sözleri çaresizlik avatarları caresızlık sozlerı caresizlik sozleri mesajları
  2. Mirkelam - Aşk ve Acı

Mirkelam - Aşk ve Acı

evet özlerim hem annemi hem babamı ayrılık bir trenin cam kenarında yoksa yanında kalbimde atanı ayrılık rüzgarlı saçlarında ama bana senin kadar bana senin kadar acı veren olmadı ama bana senin kadar bana senin kadar aşkı verende olmadı (2x) evet özlerim hem annemi hem babamı ayrılık bir trenin cam kenarında yoksa yanında kalbimde atanı ayrılık rüzgarlı saçlarında ama bana senin kadar bana...
  3. Acı ve ekşi çorba

Acı ve ekşi çorba

ekşi çorbalar gebelikte ekşi yemek acı çorba uzakdoğu çorbaları Malzeme - 4-6 kurumuş Çin mantarı - 115 gr. Tavuk göğsü - 1 paket tofu - 50 gr. Bamboo shoots - 600 ml. Tavuk suyu - 1 yemek kaşığı pirinç sirkesi - 1 yemek kaşığı light soya sos - 1 yemek kaşığı dry sherry - Tuz, çekilmiş karabiber - 1 yemek kaşığı mısır nişastası Hazırlanışı Kuru çin mantarını su ile ıslatın, mantarları...
  4. Garda Unutulan Hüzünler

Garda Unutulan Hüzünler

Garda Unutulan Hüzünler Köşe bucak kaçıyorum sesli zamanlardan. İçimden geçen trenin veda sireni acıtıyor kalp çarpıntısını. Garlarda unutulan hüzünlerin öksüz bakışları çarpıyor raylara. “Evladım şu bilete bi bakar mısın saat kaçta yazıyor?” diye soruyor yaşını gözlerine gömmüş ninenin dudakları. Bakışlarımızda derin korkular yetişememe telaşı uzak sevgilerin endişeli uykusu....
  5. Kanser ve Acı Biber

Kanser ve Acı Biber

Acı Biber Kansere Karşı Koruyor Kansere karşı kırmızı biber Acı kırmızı biberin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri, özellikle kanser hücrelerini yok eden özelliği, İngiltere'de yapılan bir araştırmayla bir kez daha doğrulandı melekler. :) İşte konu ile ilgili ayrıntılar... Nottingham Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, jalapeno biberinin (acı kırmızı...

Sayfayı Paylaş