gebe
  1. Miray88

Miray88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Acıçehre tohumu??

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında Miray88 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bn bağırsak ve yediklerimi sindirme sorunu yaşıyorum internette bunun için acıçehre tohumu okudum bağırsak çalıştırıyormuş.nasıl kullanılıyo işe yarıyor mu deneyen var mı?yoksa işe yaramayıp gaz ve ödem mi yapıyor?bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
  3. Miray88

Miray88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu acı çehre tohumu karnımda daha fazla acayip derecede şişkinlik yaptı neden böyle oluyo?

Acıçehre tohumu?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiçek tohumu

Çiçek tohumu

Rüyada çiçek yetistirmek için çiçek to-humu veya sogani ektigini görmek, ümit ettiklerini elde edecegine fakat bunun için zamana ihtiyaci olduguna delalet eder. Ektigi to-humlarin yeserdigini görmek muradinin yakinda hasil olacagina isarettir. Genellikle bütün çiçek tohumlarini görmek, veya yemek sevince delalet eder.
  2. Tohum

Tohum

Çocuğa, kendisinden faydalanılan kitaba, rızka ve şifaya; Verimsiz yerlere yahut bitmesi mümkün olmayar yerlere tohum ekmek israfa, Tohum ekmek genişliğe, rızka, ilme, güzel sanata, insanlarla iyi geçinmeye delalet eder.Tohum, bolluğun, bereketin ve zenginliğin işaretidir. Maddi durumunuz yakında düzelecek. Rüyada tohum bolluk ve berekettir.Rüyada bir tarlaya tohum ektigini gören bekar ise...
  3. keten tohumu

keten tohumu

Keten tohumu Rüyada keten tohumu görmek, mala delalet eder. Bazilari, bu mal helal, bazilari da haramdir, derler. Bir rivayete göre, keder ve sikintidir.
  4. Isırgan tohumu

Isırgan tohumu

ısırgan tohumu ne işe yarar ısırgan tohumunun zararları ısırgan tohumu, faydaları, yağı, kullanımı, yağı faydaları, nasıl kullanılır, zararları, ne işe yarar Bitkisel mucizelerden biri olan ısırgan tohumundan bahsedeceğiz sizlere bu yazımızda Melek'ler:) ISIRGAN TOHUMU - Fructus Urtica Piluliferae - Halk arasında asırlardır kanseri önleyici olarak tabir edilen Isırgan Tohumu şifalı...
  5. hayıt tohumu

hayıt tohumu

bununla ilgilidaha önce bir başlık açıldımı bilmiyorum kızlar varsada özür diliyorum.hayıt tohumu ile daha önce göğüs büyütenler olmuş galiba ben bir haftadır içiyorum sanki dolgunlaşmaya başladı.fikri olan ve ya kullanan arkadaşlar cevap yazabilirmi

Sayfayı Paylaş