gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açıcı Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açıcı Nedir bilen varsa bu sayfadan bildiklerini yazsın bana arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açıcının Anlamı Nedir
    Açıcı: Açma eylemini yapan demektir.

- Mutfaktaki lavabonun tıkanıklığı için lavabo açıcı alacağım.

Açıcı Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iç açıcı manzara resimleri

iç açıcı manzara resimleri

iç açıcı manzaralar iç açıcı resimler sözler açici resimler fotoğraflar
  2. Suna Dumankaya'dan iştah açıcı kuvvet şurubu

Suna Dumankaya'dan iştah açıcı kuvvet şurubu

iştah açan şuruplar iştah açıcı şurup yetişkinler için açıcı şurup yetişkinler için şuruplar Kilo vermek isteyenler olduğu kadar bir türlü kilo alamayıpta bu konuda dert yananlarda vardır.suna Dumankaya isteyipte kilo alamayanlar için vermiş olduğu iştah açıcı şurubun formülü sizlerle paylaşmak istiyorum Bitkisel tedavi ve güzellik ve cilt bakım uzmanı Suna Dumankaya iştahsızlık, güç kaybı...
  3. Emblaze yoğun renk açıcı

Emblaze yoğun renk açıcı

Kızlar merhaba 2 sene önce evde kendim saçımı oryallerle boyayla vs. biçok şeyle saçımı sarıya boyadım ve tamda benim istediğim renk olmuştu ama mecbyren kahve rengine boyamak zorunda kaldım şimdide tekrar açmaya çalışıyorum ama kullandığım oryal markasını hatırlamyorum şuan elimde emblaze markasında bir oryal var kullanan varmı sizce nasıl veya ne kullanmalıyım açıkcası saçımı yıpratması vs....
  4. Bebeğine Sipraktin iştah açıcı şurup kullanan varmı ?

Bebeğine Sipraktin iştah açıcı şurup kullanan varmı ?

Oğlum için doktor bir iştah açıcı sipaktin bir de supravit vitamin verdi. Kullanana ve faydasını gören varmı aranızda ?
  5. Çocuklara iştah açıcı şurup vermek doğrumu?

Çocuklara iştah açıcı şurup vermek doğrumu?

çocuklara iştah açıcı şurup verilirmi,çocuklara iştah açıcı şurup vermek doğrumu,iştahsız çocuğa şurup verilirmi,çocuklar için iştah açıcı şuruplar hakkında bilgiler Genel olarak kadınların düşüncesi şişman bebeklerin sağlıklı olduğu yönündedir. Bu yüzden sürekli vitaminli şeyler yedirilmeye çalışırlar. Hatta yemiyor diye endişelenip, iştah açıcı şurup takviyesine başvuranlar...

Sayfayı Paylaş