gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açığa alınmak

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Böyle bir beklenti içinde olan kimsenin açığa alınması işinin sağlamlaşmasına, böyle bir şey beklemeyen kimsenin de işinin şükrünü eda etmekte gevşek davranmasına delalet eder.

Açığa alınmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık arttırma

Açık arttırma

Açık arttırma, kişinin bir çıkar için bazı kimselerle yarışmak zorunda kalacağına işarettir.Rüyada bir mezat dairesinde oldugunuzu ve satilan esyaya pay sürdügünüzü görmek, evinize yeni bazi esyalar alacaginiza ve evinizin düzenini degistireceginize delalet eder. Mezatta bir esya sattiginizi görmek, evinizden bir esyanin çikacagina isarettir.
  2. Açık

Açık

Açık kapı baht açıklığına, iş arayanın bunu bulmasına, maksadın gerçekleşmesine, Açık pencere gönül huzuruna yahut küçük bir rahatsızlık geçirmeye delalet eder.
  3. Açık Bono

Açık Bono

bono filim bono fılım bonofilim boş bonofilimleri Senedi düzenleyen kimse ile lehtar arasında yapılmış bir anlaşmaya dayanarak bir takım unsurları boş bırakılmış bonoya "açık (beyaz) bono" denir. Açık bononun söz konusu olabilmesi için, senedi düzenleyen kişi ile lehtar arasında bir anlaşmanın bulunması gerekir. Arada bir anlaşma olmadan, unutkanlık veya bilgisizlik gibi...
  4. Açık mutfak

Açık mutfak

Mutfak dekoasyou Açık mutfak Mufak dekorasyonunuzu yenileyecekseniz açık mufak yaptırabilirsiniz. Mutfaktayken bile sohbetten kopmamanızısağlayan bu mutfak oldukça modern duruyor.
  5. açık lise

açık lise

selam melekler benim bır sorum olucaktı ben acık liseye kayıt oldum bu yıl sınav tarıhlerıne bakınca açık lise kimliği diyo benim açık lise kimliğim yok sınavlarda gerekli oluyomu lutfen bana bı yardımcı olun

Sayfayı Paylaş