gebe
  1. tugba esin

tugba esin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

aciiiiilll yardim

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında tugba esin tarafından paylaşıldı.

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(

aciiiiilll yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Yardim

İlk Yardim

İLK YARDIM Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey!!!!! ZEHİRLENMELERDE İLKYARDIM Zehirlenme nedir? Vücuda zehirli (toksik) bir maddenin girmesi sonucu normal fonksiyonların bozulmasıdır. Vücuda dışarıdan giren bazı yabancı maddeler, vücudun yaşamsal fonksiyonlarına zarar verebileceğinden zehirli (toksik) olarak kabul edilirler. Zehirlenmelerde genel belirtiler nelerdir? Ø Sindirim sistemi...
  2. Ilk Yardim

Ilk Yardim

Çantanin basit ya da detayli olmasi, kullanacak kisinin tibbi bilgisine ve bir saglik kurumundan ne kadar uzakta olduguna göre degisir. Sehir merkezinde oturan bir kisinin ihtiyaçlari daha azken, dagda kamp yapanlarinki daha fazladir. Evde kullanilan ilkyardim çantalarinda genellikle küçük yaniklar, küçük kesikler, siyriklar, böcek sokmalari, burkulmalar, incinmeler, basit agri ve atesin...
  3. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(
  4. Yardim lutfen

Yardim lutfen

Mrhabalar bana yardim edin lütfen 10 gün geciktim idrar testi yaptim bgn negatif bundan 5 gün önce kan testi yaptirdim negatif cikti neden oablir hamilemiyim çok sık idrara cikiyorum goguslerimde agri oluyor szı oluyor ve arada karnima çok şiddetli agrilar grio neden acaba cvp verin lütfen

Sayfayı Paylaş