gebe
  1. yesilova

yesilova Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Aciiiilllllllll HAİLEMİYİM KIZLAR YARDIM

Konu, 'Gebelik' kısmında yesilova tarafından paylaşıldı.

günaydın arklar.. bi derdim var yardımcı olun bna lutfen... ? bn 26 günde bir adet olurum hep düzenlidir 12 agustosta adet oldum en son 7sinde falan adet olmam gerekıodu olmayınca evde idrar testi yaptm negtf cıktı kanda cıkar dediler kan testi yaptrdım 2 gün önce o da negatif cıktı vE DAHA ADET olmadım ve hic bir belirtim yok adete benzer. bir haftadr kasıklarım agrıo . 10 gün snra tekrr gel dediler kan degerim 1.20 cıktı erken mi yaptırdım kan testini acaba ? bilmıorum . bir hafta sonra degerler degisir mi acaba ?

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Değerler değişebilir... fakat adet olman gereken gün 7 siymiş ve 5 gün geçmiş eğer hamilelik olsaydı sanırım kanda çıkardı. yine de bazılarının hamileliği yok denmesine rağmen 1-2 haftaya kadar çıkabiliyor.
    Bu arada farklı bir rahatsızlık da olabilir, kist gibi. umarım değildir.

yesilova bunu beğendi.
  3. yesilova

yesilova Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

hamileyiiiiimmmmmmmmmmmmmm :dp8:

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun cnaım allah kucağına almayıda nasip etsin senide hamiş melek yapalım :D:D

a.özlem bunu beğendi.
  5. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Allahım kucağına almayı nasip eder inşallah

a.özlem bunu beğendi.
  6. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hayırla ve sağlıkla Allah kucağına almayı nasip etsin

7. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    aaaa çok sevindim, tebrik ederim. sağlıklı bir hamilelik diliyorum.

8. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun kandamı çıktı sonuç

Aciiiilllllllll HAİLEMİYİM KIZLAR YARDIM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar yardım

kızlar yardım

kızlar ben cifte vatandaşım yani hem türk hem fransızım ama 9 aydır turkıyedeyım bu bir sorun yaratırmı fransada
  2. kızlar acil yardım:(

kızlar acil yardım:(

en son adetimi 22 kasımda görmüştüm.18 aralıkta nişamlımla bir birliktelik yaşadık ama benm üzerimde iç çamaşırım onun üzerinde hiç birşey yoktu.boşaldığında bacağıma ve iç çamaşırıma geldi.adetime 5 gün varken bu tür bir ilişkiden hamile kalabilir miyim acaba?adetlerim zaten hep düzensizdi bu ayda farlutal kullandım ama 7 gün oldu hala adet görmedim.korktugum için ilişkiden 19 gün sonra...
  3. yardım kızlar:)

yardım kızlar:)

temmuzda düğünüm var nasıl bi gelinlik giyeceğime karar veremyorum tesettür gelinlik modelleri yolarsanız çok sevinirim :yahoo:sizi seviyorum mucuuuuk :ar4fd:
  4. Kızlar Yardım!!!

Kızlar Yardım!!!

Ben bir hata yaptımmmm gidip avondan güneşsiz bronzlaştırıcı krem aldım daha önce yine bu avon adına konu acmıstım gidip alışveriş yaptım görünce.. Güneşsiz bronzlaştırıcı nede olsa kışın işe yarar diye düşündüm keske düsünmeseydimm çünkü yüzüm bronzlastı tüm vücuda uyguladım kollarımda leke gibi yarısı kendi ten rengim yarısı bronz kaldıı yıkadım ama cıkmadı of nasıl cıkarıcam ben bunu yaaa...
  5. Kızlar yardım

Kızlar yardım

Mrb kızlar ben çok korkuyorum en son mayis 9 da ilişki yaşadım o ay adet olduğumu hatırlamıyorum haziran ayında ise yine olmadım jinekologa gittim ancak evli olmayanlar için olan Gençlik merkezine gidip kan verdim temiz çıktı sonuç adet söktürücü verdiler 15 gün içtim ve temmuz 12 de adet oldum normal adet kanamasıydi şu an korkuyorum karnim şiş duruyor 2 aylık hamile gibi sizce hamilemiyim...

Sayfayı Paylaş