gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açık arttırma

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Açık arttırma, kişinin bir çıkar için bazı kimselerle yarışmak zorunda kalacağına işarettir.Rüyada bir mezat dairesinde oldugunuzu ve satilan esyaya pay sürdügünüzü görmek, evinize yeni bazi esyalar alacaginiza ve evinizin düzenini degistireceginize delalet eder. Mezatta bir esya sattiginizi görmek, evinizden bir esyanin çikacagina isarettir.

Açık arttırma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık

Açık

Açık kapı baht açıklığına, iş arayanın bunu bulmasına, maksadın gerçekleşmesine, Açık pencere gönül huzuruna yahut küçük bir rahatsızlık geçirmeye delalet eder.
  2. Ceza Açık Arttırma

Ceza Açık Arttırma

Yer kaplayan her biri yılan bende kalmasın aklın tamam açık arttırmayı ben başlattım satıyorum satıyorum sattım yok mu arttıran yada sattıran pişman eden ve düşünceyi atın açık arttırmayı ben başlattım satıyorum satıyorum sattım Kendini ne sandın acaba metropol kurdugun haram parayla Açtığın garip yarayla Sarayda kalmis aklınız sizin belli Kart yaşını bilmem ama senin zeka yaşın 'iki' Yer...
  3. MİCHAEL JACKSON'ın Eşyaları Açık Arttırmada

MİCHAEL JACKSON'ın Eşyaları Açık Arttırmada

MİCHAEL JACKSON, MADDİ SIKINTILAR NEDENİYLE DEĞERLİ OLAN BİRÇOK EŞYASINI AÇIK ARTTIRMAYLA SATIŞA ÇIKARACAK. BU EŞYALARDAN BAZILARI ŞİMDİDEN GÖRÜCÜYE ÇIKTI. Açık artırmaya çıkarılacak 'Michael Jackson Koleksiyonu', Nisan ayında gerçekleşecek müzayede öncesi dünya çapındaki belli başlı şehirlerde görücüye çıkıyor. Maddi zorluklar yaşayan 'Pop'un Kralı' Jackson'ın birçok eşyası müzayedede...
  4. facebook güvenliği arttırma

facebook güvenliği arttırma

facebook güvenliği arttırma Güvenli Facebook Kullanımı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda facebook güvenliği arttırma konusunda bilgileri ele alıyor ve güvenli facebook kullanımı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri paylaşıyoruz. Facebook'da güvenli kalmak için siz ne yapmalısınız? Güvenliği ile ilgili endişeler yaşayanlar Facebook'u 4 adımda daha güvenli hale getirebilirsiniz....
  5. Parfüm Kalıcılığını Arttırmanın Yolları

Parfüm Kalıcılığını Arttırmanın Yolları

Parfüm Kalıcılığını Arttırmanın Yolları var mı arkadaşlar, parfümümü nasıl dahada kalıcı kılabilirim?

Sayfayı Paylaş