gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açık buğday tenliyim saçlarım nasıl olmalı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar saçlarımı boyatacam,açık buğday tenliyim,sizce ne renk bna yakışır? :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Açık buğday tenliyim saçlarım nasıl olmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık Tenliler Yanıyor

Açık Tenliler Yanıyor

Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk Yorulmaz, sarışın, renkli gözlü kişiler ile vücudunda yanık ya da yara izi bulunan kişilerin sıcak havadan daha fazla etkilendiğini söyledi. Prof. Dr. Yorulmaz, yaptığı açıklamada, sıcak havada güneş ışınlarına bağlı yanıklar, cilt kanseri, terleme ile ısı kaybının yetersizliği, aşırı sıvı kaybı, sıcak...
  2. Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider?

Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider?

Selam kızlar saçlarımın rengini değiştirecem acaba Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider? Ben karamel tonları istiyorum ama ten rengimede uymasına daha çok önem veriyorum. Bana bu konuda bilgi ve öneri verirseniz sevinirim.
  3. Buğday tenliler için saç rengi önerileri

Buğday tenliler için saç rengi önerileri

buğday tenliler için saç renkleri buğday tenlilere hangi saç rengi gider Buğday tenli Melek'lerimize ve buğday tenli olupta saç rengini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimize, bu sayfamızda buğday tenlilere yakışan saç renkleri konusunda önerileri ve fikirler sunuyoruz :) Buğday tenli hanımlara açık sarı, açık kızıl, açık kahve ve tonları oldukca yakışıyor ve rağbet görüyor. Buğday...
  4. buğday tenliyim bakır kızıl yakışırmı

buğday tenliyim bakır kızıl yakışırmı

merhaba hanımlar saç rengimden bayağı sıkıldım ve değişik bir renk istiyorum. buğday ten rengine sahip bir bayanım ve saç rengi olarak bakır kızıl düşünüyorum acaba ten rengime bakır kızıl yakışırmı fikir verirmisiniz
  5. Açık Tenliler Çabuk Yaşlanıyor!

Açık Tenliler Çabuk Yaşlanıyor!

açık tenliler, açık renk tenliler, cildi açık renkliler Sevgili melekler, yapılan araştırmalar açık tenlilerin daha çabuk yaşlandıklarını ve cilt kanseri riskinin daha fazla olduğunu ortaya koydu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zerrin Öğretmen'in yaptığı araştırmaya göre, cilt rengiyle...

Sayfayı Paylaş