gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Açık hakikat ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Allah vardır birdir açık hakikat Bunu ispat ediyor bütün kâinat Taş toprak su hava hayvan ve nebat
    Hakkın varlığını göstermiyor mu?
    Gökte yıldızların kandil yakışı
    Gecenin ardından günün çıkışı
    Güneşin gülerek bize bakışı
    Kelebeğin kanadının nakışı
    Arının altıgen petek yapışı
    Köstebeğin yerde tünel açışı

Açık hakikat ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hak ve hakikat

hak ve hakikat

Kur'an-ı Kerim'i dinleyip onu tasdik etmek, hükmünce amel işlemek ve kendine ulaşan şaşmaz doğruları benimsemek kurtuluş ve esenliğe; gerçeğe teslim olarak dünya ve ahiretini kurtarmaya, Hak ve hakikati hafife almak ve bunlardan yüz çevirmek helak sebebii olan tavır, düşünce ve davranışlara delalet eder.
  2. Açık

Açık

Açık kapı baht açıklığına, iş arayanın bunu bulmasına, maksadın gerçekleşmesine, Açık pencere gönül huzuruna yahut küçük bir rahatsızlık geçirmeye delalet eder.
  3. Açık Bono

Açık Bono

bono filim bono fılım bonofilim boş bonofilimleri Senedi düzenleyen kimse ile lehtar arasında yapılmış bir anlaşmaya dayanarak bir takım unsurları boş bırakılmış bonoya "açık (beyaz) bono" denir. Açık bononun söz konusu olabilmesi için, senedi düzenleyen kişi ile lehtar arasında bir anlaşmanın bulunması gerekir. Arada bir anlaşma olmadan, unutkanlık veya bilgisizlik gibi...
  4. Açık mutfak

Açık mutfak

Mutfak dekoasyou Açık mutfak Mufak dekorasyonunuzu yenileyecekseniz açık mufak yaptırabilirsiniz. Mutfaktayken bile sohbetten kopmamanızısağlayan bu mutfak oldukça modern duruyor.
  5. açık lise

açık lise

selam melekler benim bır sorum olucaktı ben acık liseye kayıt oldum bu yıl sınav tarıhlerıne bakınca açık lise kimliği diyo benim açık lise kimliğim yok sınavlarda gerekli oluyomu lutfen bana bı yardımcı olun

Sayfayı Paylaş