gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

açık lise

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

selam melekler benim bır sorum olucaktı ben acık liseye kayıt oldum bu yıl sınav tarıhlerıne bakınca açık lise kimliği diyo benim açık lise kimliğim yok sınavlarda gerekli oluyomu lutfen bana bı yardımcı olun

2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    evet cnm gerekli oluo onu gdp a.ö hangi merkeze baglısan ordan alman lazım

3. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ben oluyor diye biliyorum ama nüfus cüzdanınlada giriş yapabilirsin belki

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

gerekli oluyomus ama bazı hocalar bakmıyomus bıle yanı sınavada az kaldı gereksız oraya kadar gıtmeyım dıye dedım

açık lise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lise

Lise

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada bir lise görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda yükseleceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızda da birtakım güzellikler yaşayacaksınız. Kişi liseyi bitirmiş ise değerli...
  2. 2011 Açık Lise II. Dönem Yeni Kayıt İşlemleri

2011 Açık Lise II. Dönem Yeni Kayıt İşlemleri

aöl yeni kayıt tarihi 2011 Açıköğretim lisesi ikinci dönem kayıtları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken bilgileri aktarıyorm. Açık Öğretim Lisesi 2010- 2011 Eğitim Öğretim yılı II. dönem Yeni Kayıt işlemleri yarın başlıyor. Kayıtlar 21 Şubat tarihinde başlayıp 4 Mart 2011'e kadar devam edecek. 2011 Çalışma takviminde 2010 - 2011 Eğitim Öğretim yılı 2. dönem Kayıt Yenileme...
  3. 2011 Açık Lise 3. Dönem Soru ve Cevapları

2011 Açık Lise 3. Dönem Soru ve Cevapları

aöl soru ve cevapları aöl soru ve cevapları 2011 açık lise sınav 2011 23 - 24 Temmuz Açık Lise 3. Dönem Soru ve Cevapları 2011 Açık Lise 3. Dönem Soru ve Cevapları hakkında bilgiler 23-24 Temmuz tarihlerinde yapılan 2011 Açık Lise 3. Dönem sınavı soru ve cevapları yayınlandı. 2011 Açık Lise 3. Dönem sınavları 23-24 Temmuz tarihlerinde yapılmıştı. 2011 Açık Lise 3. Dönem Sınav Soru ve...
  4. 2013 açık lise kayıt tarihleri ne zaman ?

2013 açık lise kayıt tarihleri ne zaman ?

Liseyi bırakmıştım tabi şimdi çok pişmanım.Açık liseye başvuracam ama 2013 kayıt tarihleri ne zaman şimdiden öğreneyim kaçırmayayım :(
  5. açık lise cıkmıs sınav soruları

açık lise cıkmıs sınav soruları

acıklıse 1. sınıf cıkmıs sınav sorularını nerden bulabılırım 2012 yılında cımıs sınav sorularını yayınlarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler

Sayfayı Paylaş