gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

açık lisedeyim sınav yerleri açıklandı mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Açıktan liseyi okuyorum. Sınav yerleri açıklandımı merak ediyorum, bilgi varsa yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
açık lisedeyim sınav yerleri açıklandı mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri 2011-2012

Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri 2011-2012

Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri 2011-2012 yerleri nereler nasıl öğrenecez bunu lütfen yardımcı olun.
  2. 2012 Açık İlköğretim 2. Dönem Sınav Yerleri

2012 Açık İlköğretim 2. Dönem Sınav Yerleri

2011-2012 Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri Belirlendi 2011-2012 Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri Belli Oldu İlköğretimi açıktan bitirmek üzere Açıköğretimde okuyan meleklerimiz ve sayın misafirlerimizin dikkatine ! 2. dönem için sınava gireceğiniz yerler belli oldu melekler . Ayrıntılar aşağıda ki yazımızda... 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem sınav yerleri belli oldu....
  3. Aöf Sınav Yerleri Açıklandı mı?

Aöf Sınav Yerleri Açıklandı mı?

Merhaba melekler, acaba aöf sınav yerleri açıklandı mı ? Acil aöf sınav yerleri bilgisi lazım..
  4. 2013 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

2013 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

Bu konu; 2013 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığı Açık Lise 2013 sınav giriş yerleri belli oldu. Sınava gireceğiniz yeri öğrenmek için Milli Eğitim Bakanlığının aşağıdaki linkine tıklamanız ve öğrenci numaranız ile şifrenizi girmeniz yeterli... 2013 AÖL SINAV GİRİŞ YERLERİ İÇİN TIKLAYIN
  5. 2013 LYS Sınav Yerleri Açıklandı

2013 LYS Sınav Yerleri Açıklandı

2013 lys sınav yerleri lys sınav yerleri 2013 2013 lys sınav yerleri belli oldu mu Sevgili melekler, milyonlarca liseli gencin merakla beklediği LYS sınav yerleri açıklandı. ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, 15-16-22-23 Haziran'da yapılacak 2013 LYS'ye başvuran adayların, sınavlara girecekleri bina ve salonlara atama işlemleri tamamlandı. Adaylar belgelerini, başvuru yaptıkları her LYS için...

Sayfayı Paylaş