gebe
  1. ẰήģéĮ'ìм

ẰήģéĮ'ìм Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:()

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ẰήģéĮ'ìм tarafından paylaşıldı.

Açık mektup Sana bu m£ktubu çok uzaklardan yazıyorum. Şu an radyoda s£vdiğimiz şarkı çalıyor v£ b£n s£ni düşünüyorum, dalıyorum hülyalara v£ yin£ tüm içt£nliğiml£ sana döküyorum içimi. Oysa hiçbir zaman s£nin için böyl£ yazmayı b£c£r£m£miştim. Tabi mat£matik d£ft£rim£ yazdığım saçma şiirl£ri saymazsak £ğ£r. D£m£k ki yazabilm£k için hasr£tl£ yanmak g£r£k. Şimdi is£ t£miz kâğıtlara yazıyorum, adr£sin£ ulaşamayacağını bildiğim hald£.
    Şimdi is£ çok uzaklardasın ߣn is£ karlı dağlarla ç£vrili, soğuk bir doğu ş£hrind£, loş ışıklı odamdayım. Yalnızım ve sh£ni düşünüyorum. €vliliğinin birinci yılı. Hala s£ni unutamadım. Gidişin dün gibi aklımda iki aşkın ortasında şaşkın duruşun ve kalßimi, aklımı yanına alıp gidişin... Şimdi hoyrat £ll£rd£sin. Başkalarıyla paylaşıyorsun ömrümü. V£ £n güzel bus£l£rini v£riyorsun b£klid£ ona. B£n is£ sigaramın dumanındaki hayalin, bird£ fotoğrafınla yaşıyorum. Biliyorum s€n bana Kaf dağının ardındaki Anka kuşu kadar uzaksın artıq v£ bir o kadarda masalsın. Ama yin£d£ b£kliyorum, g£lm£y£c£ğini bil£ ßil£. Gözl£rimd£ tütüyorsun. Sigaramın dumanında v£ bir bardak karının son damlasında arıyorum s£ni. ßulamıyorum v£ irkiliyorum. Yüzl£şiyorum g£rç£kl£rl£. Artık yoksun yanımda. V£ gidişini hatırlıyorum. S£vdamı ve gururumu insafsızca £zişini sana b£yaz g£linlikl£r£ bürünmüş ߣd£ni ve yanındaki yabancıyı görüyorum. ßiraz B£kliyorum. ßu v£da faslından caymanı b£kliyorum. Yin£ umutlarım boşa çıkıyor, ardına bakmadan gidiyorsun. V£ yin£ irkil£r£k g£rç£k dünyaya dönüyorum. Bir sigara daha yakıyorum.
    Hatırlar mısın sigaranın üstüne ismini yazar öyle iç£rdim. Yin£ öyl£ yapıyorum. Bird£n ölüm g£liyor aklıma. Acaba hanqisi b£ni öldürür; s€nin s£vdan mı yoksa bu z£hir mi?
    Galiba biraz saçmalıyorum. Ama aşkın yan £tkil£ri olsa g£r£k.
    İşt£ h£r günüm bu f£ryatlarla, sit£ml£rl£ g£çiyor. Ummada kaybolmuş bir hayal£t g£mi gibiyim. Acaba s£nd£ mi böyl£sin? Yoksa hala b£ni mi düşünüyorsun? Hala giyiyor musun siyah kazağını saçlarını topuz yapıyor musun? O halini özl£dim, Kömür karası gözl£rini, £ll£rinin sıcaklığını, s£sini özledim.
    H£r ne kadar s£ni görmekten kork samda özl£dim seni.
    €vet seߣbi hayatım! Yin£ sabah oluyor, yine gözl£rim uykuya hasret. Bu dünyada mahş€r yalnızlığı yaşıyorum artık. Arafat m£ydanında t£k ßaşıma kalmış gibiyim. Yani sensiz hiç bir şey anlamlı değil. ßiliyorum ne yap samda mahkûmum, kader kalesinde s£nsiz ve ßir ßaşıma kalmaya. Ulaşamıyorum sana. Vuslattan yana hiçbir ihtimal yok. Hatıralar bil£ çok uzakta kalıyor. Artık bu loş odamda maziye dalıp dalıp gitm£lerimsin. Sana bu mektubu ulaştırmayı çok isterdim! Sol yanımda bıraktığın hicran yarasını görm£ni ist£rdim! Ama yin£d£ sana kızamıyorum, lan£t okuyamıyorum sana v£ s£ni üzm£k ist£miyorum. Her d£fasında yaptığım gibi bu m£ktubu da !!

Yakıyorum!!!!

Video Azbuz ,açık mektup,Müzik,
    (bu video yazdıgım hikayenin videosu bhen yaptım izlerseniz sevinirim bakalım begencekmisiniz:))

Son düzenleme: 14 Aralık 2008
  2. janjan_57

janjan_57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:()
    emeğine sağlık...

Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:() konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın

Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın

Sevgili yöneticilerimiz ve değerli kullanıcılarımız, Bu bölümümüzden, şifre kırıcılar msn hackleme şifre bulma Kısacası yasak olan bütün msn ile ilgili konuların açılması KESİNLİKLE yasaktır, uymayan arkadaşlarım Sitemizden Atılacaktır... Bilgilerinize...
  2. Melişler Kesinlikle Okuyun

Melişler Kesinlikle Okuyun

Aman dikkatli olalım. İstatistiksel bilgilerden derlenmiş bu nasihatlara uyalım. 1.Elinde bıçak, makas varken koşma. Düşersin, olmadık bir yerine batar. 2.Kalın yüzük, kalın zincirli kolye takma. Merdiven inerken trabzana, alacağın arabanın motoruna bakarken pervaneye takılırsa parmağın kopar, boynun kırılır. 3.Şeytan vardır ve onun işi gerçekten ateşli silah doldurmaktır. Oynama,...
  3. Papaz süper bişi :D

Papaz süper bişi :D

Papaz, ölmek üzere olan adamın üzerine eğilerek: "Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle" der. Ancak adamdan ses çıkmaz. Papaz gene: "Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle" der demesine ama adamdan gene ses çıkmaz. Papaz iyice sinirlenir: "Neden şeytanı ve kötülüklerini lanetlemiyorsun be adam?" Adam yanıtlar: "NEREYE GİDECEĞİMİ...
  4. İçimizdeki Çocuk (Kesinlikle Okuyun)

İçimizdeki Çocuk (Kesinlikle Okuyun)

Biraz önce okudum bu yazıyı gerçekten çok güzel bir yazı. Çok hoşuma gitti bir de size sunmak istedim bakalım beğenecek misiniz? :) Bulent, avucunu acmis kendisine dogru elini uzatan adama ters ters bakti. Elli yaslarinda gosteren adam, gormeye alistigi hirpani kiyafetli dilencilere benzemiyordu. Uzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yuzu temiz ve saglikli gorunuyordu. "Sapa...

Sayfayı Paylaş