gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Açık mutfakalr için bar tipi masalar meleklerim için

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Açık mutfak modelleri Bar tipi mutfak masaları

Eskiden açık mutfağı çok beğenirdim. Misafir ne konuşursa duyacaksın dedikoduya fırsat yok hahaha. Ama sonra mutfaktaki koku heryere yayılır diye vazgeçtim. İyikide vazgeçmişim çünkü bol bol balık köftesi yapıyorum evimde. Salon koltuklarıma balık kokusunun sindiğini düşünemiyorum:) Sizin hala açık mutfak hayaliniz varsa buyrun meleklerim benden size açık mutfak örnekleri;

Açık mutfakalr için bar tipi masalar meleklerim için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar için Oyun Masaları

Çocuklar için Oyun Masaları

çocuk oyun masaları İşte çocuk odaları için harika renkli masalar.Düşünsenize kah çocuğunuz masada oturup boyama yapacak kah arkadaşıyla birlikte oturup sohbet edecek:D Çok hoş ve oldukça şıklar
  2. oFiSiniz İçin akvaryum maSaları

oFiSiniz İçin akvaryum maSaları

akvaryum masaları Bu akvaryumlar hem ofisinizin hvasını değiştirecek hem de sizin daha huzurlu bir şekilde çalışmanızı sağlayacak.Ne dersiniz hoş olmaz mı ??? :D
  3. Sonbahar masalarınız için fikirler

Sonbahar masalarınız için fikirler

Koskoca yaz geçti gidiyor.Sonbahar kapıda.Öyleyse bu önerilere biraz göz atalım... Arkadaşlarınızla keyifli bir sofrada yemek yemeye ya da iki kişilik özel ve romantik bir masa kurmaya ne dersiniz? House Beautiful dergisi sonbahara özel üç farklı temada yemek masasını sizler için kurdu. Vahşi doğa Vahşi doğa temalı bir sofra hazırlamak için önce masanızın yerine karar verin. Doğayla iç içe...
  4. Dekoratif çalışma masaları meleklerim için burada

Dekoratif çalışma masaları meleklerim için burada

Çalışma masası modelleri Dekoratif çalışma masaları Eğer öğretmenlerimiz gibi eve iş getirdiğiniz bir mesleğiniz varsa, yada çocuğunuza bir çalışma odası yapmak istiyorsanız sizin için derlediğim çalışma masası modelelrine bir göz atın derim meleklerim. Bu çalışma masası modelleri hem çok şık hemde depolama alanları ile işlevsel. Buyun meleklerim çalışma masası modelleri sizin için burda....
  5. Her Tip Cilt İçin Maske Tarifleri Buyrun Melekler

Her Tip Cilt İçin Maske Tarifleri Buyrun Melekler

Bu konu; Her Tip Cilt İçin Maske Tarifleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle de zaman ilerledikçe bazı bakımlar kaçınılmaz olur. Ancak ev ve dışarı işlerin koşturmacası, çocuklar, eş derken kendinize vakit ayırmakta cimri olabilirsiniz. Ancak gelin bu hafta sonunu kendinize ayırın. Çoktandır ihmal ettiğiniz cildinize besleyici bir maske hazırlayın. Aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş