gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açık olmak orucu sakatlar mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık olmak yani kapalı değilde ne bileyim şortla vs olmak orucu mekruh eder mi yada bozar mı

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz buyrun sorunuza cevaba BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

3. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    benım aklıma takılan sorulardan bırıde budur..

Açık olmak orucu sakatlar mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oruçluyken adet olmak orucu bozar mı

oruçluyken adet olmak orucu bozar mı

adet orucu bozar mı orucluyken adet oruçluyken olmak orucken olmak oruçluyken orucu bozar mı 11 ayın sultanı geldi ve bende bir çok müslüman kardeşim gibi sahura kalktım niyetimi ettim ve oruçlu uyandım ama akşama doğru adet oldum. sizce oruçluyken adet olunca oruç bozulur mu?
  2. Makyaj Yapmak Orucu sakatlar mı bozar mı

Makyaj Yapmak Orucu sakatlar mı bozar mı

Makyaj yapıyorum ve oruçluyum aynı zamanda acaba bu orucu bozar mı sakatlar mı meleklerim bilen var mı
  3. açık olmak orucu sakatlarmı

açık olmak orucu sakatlarmı

açıklık ve oruç, açık giyinmek orucu sakatlarmı, açığım ve oruçluyum, oruç hakkında genel bilgiler hem açık olan hemde oruç tutan binlerce kişin aklındaki soru acaba orucum sakatlanırmı ben bugün nihat hocanında programında aynı soruyu gördüm nihat hoca hayır bozmaz ama raamzan ayında biraz özenli olunması gerektiğini belirttii ve konu hakkında bir yazı paylaşmak istiyorum sizlerle...
  4. Adet olmak orucu bozar mı

Adet olmak orucu bozar mı

adet orucu bozar mı Dün gece yarısı niyet ettim oruç için sabah baktım ki adet olmuşum. Atet oludğuma göre orucum bozuldu mu ne yapmam gerekiyor. Tutayım mı yoksa bozayım mı melekler ?
  5. Oruçluyken Adet Olmak Orucu Bozar mı?

Oruçluyken Adet Olmak Orucu Bozar mı?

oruçluyken adet olmak, oruçluyken adet olunca ne yapmalı, oruçlu adet olmak orucu bozuyormu, adetli oruç tutulurmu Müslümanlara farz kılınan ve sağlığı elveren her kadın ve erkeğin yerine getirmesi görevlerden biri oruç tutmakdır. Birçok bayanın merak ettiği sorulardan biride oruçlu iken adet olunca orucunun bozulup bozulmayacağı yönündedir. Sizler için merak ettiğiniz sorunun cevabını...

Sayfayı Paylaş