gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Konu, 'Parfüm' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

açık parfümün en iyisi parfüm açık parfüm yorum yorumları doldurma önerileri en iyi doldurma iyi marka olan ve güzel kokan parfümler ne yazıkki fiyat olarak oldukça tuzlular..
    bazı insanlar açık parfümün orijinal kokulardan hiçbir farkı olmadığını ve fiyatının ucuz olması dolayısıyla oldukça ekonomik olduğunu söylerken

bazıları ise açık parfümdeki kokunun orijinal kokuyla alakası olmadığını veya adi koktuğunu söylüyorlar...

sizin açık parfümlerle ilgili görüşleriniz neler ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi bağzıları vas aslında o kadarda kötü olmamasına karşın yinede ne bileyim orijinalinin yerini tutmuyor bide onları yani bu açık parfümleri numarasıyla alıyoruz, baharat kokulularını kullanıyordum fena değil yinede kullanılır.
    Fiyatlarınında ucuz olması aslında bu parfümleri cazip kılıyor. Kokuların çokta fazla kalıcı olduğunu söyleyemem. Yinede alınırmı derseniz bence alınır :)

3. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendimi bildim bileli açık parfüm kullanıyorum memnunum tabiki orjinal gibi olamz ama orjinalde felaket pahalı ya:S

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu aralar açık parfüme taktım kızlar...Süper kokular valla...Herkes soruyor.Yalnız kıyafetime sürüyorum....cilte temas ettirmiyorum..

5. sanat

sanat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de açık parfüm kullanıyorum gayet memnunum

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

acık parfümler

kızlar valla acık parfüm kullanıyorum cokta begeniyorum cok kalıcı.özellikle amor amor cio b57 b66 bu kokular cok süper dneyn.

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben henüz açık parfüm hiç kullanmadım ama arkadaşım kullanıyor ve kalıcı olduğunu da iddia ediyor, denemeyi düşünüyorum bakalım:)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm

ankarada birisi var açık parfüm verior parfümü aldım orjinal parfüm verior 15 tl ye aldım 170 tl diorum her keze inanıolar telini yazıyım arayın sipariş yapıor kullanın bi kalıcılığını falan görün arkadaşlar

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

estila parfüm kulandım gercekden inanılmaz koku yogun ve kalıcı ilk defa kulanmama ragmen açık parfüm şok oldum tebrik ederim gercekten

10. masalagoods

masalagoods Forum Okuru

açık parfümlerden PELARA parfümün wh4 hypnose lancome ve ms2 jıl sander sun harika...deneyin derim

11. Pervin M.

Pervin M. Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    normalde açık parfum kullanmazdım ama arkadaş tavsiyesiyle Loris marka açık parfumden aldım denemek maksadıyla ürünleri gerçekten çok güzel orjinalden farksız hatta daha kalıcı.

12. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    alabilirmiyim numarayı

13. foreverangel

foreverangel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bunları almayın arkadaşlar. İlk sıkıldığında normal parfüm gibi ama yarım saat sonra sadece alkol kokuyor resmen. Az sıkın, orijinal alın.

14. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    bende ilk defa açık parfüm aldım ama ben sevmedim

Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üstteki melek hakkında düşüncelerin....

Üstteki melek hakkında düşüncelerin....

Ewt üstteki melek hakkında ne düşünüyorsun güzel bir oyun olmasını diliyorum....(ilk kurban benim)
  2. parfümler nelerden oluşuyor?

parfümler nelerden oluşuyor?

parfümler ve içerikleri Parfüm neden oluşuyor? Kökünden çiçeklerine kadar tüm bölümleriyle bitkiler, koku malzemelerinin ana kaynağı. Ancak, dünya piyasasındaki yüksek fiyatlar yüzünden (bir kilo gülyağı bugün 10 bin dolardan fazla) günümüzde parfümler salt doğal maddelerden oluşmuyor. Zamane parfümlerini doğa ve kimyanın melezi olarak tanımlayan uzmanlar parfümü oluşturan bitki ve özleri...
  3. görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

ben aslında bu tür evliliklere karşı değilim ve daha sağlam olduğuna inanıyorum eskiden aile büyüklerimiz karar verirlerdi genç kızlarımıza sorulmazdı bile ama artık bu pek te öyle değil gençler çıkıp dolaşıp görüşüp karar verebiliyolar artık :) ama ne var ki geçenlerde bi ilk oldu :26:ve bana görücü gelecekti istemedi,m tabii :hhh: açıkcası çok yadırgadım :haha: insanın başına gelince çok...
  4. ünlülerin Melekler Mekanı hakkındaki düşünceler...

ünlülerin Melekler Mekanı hakkındaki düşünceler...

Bende ünlülerle bir röportaj yaptım:D kendileri Melekler Mekanı hakınnda düşüncelerini anlattılar:DBuyrun melekler sizinde bilginiz olsun ünlüler bile buranın fanatiğiohyandanyupis:eco: İbrahim Tatlıses Urfa’da Melekler Mekanı vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum:nur: Reha...
  5. erken evlilik hakkında düşünceleriniz

erken evlilik hakkında düşünceleriniz

selam hanımlar ben şu an 18 yaşındayım liseden sonra okumadım ve şu an çok iyi bir kısmetim çıktı. ailem olumlu bakıyor görücü usulu bir evlilik olacak ama ben kararsızım nedeni ise hem yaşımın biraz küçük olması hemde acaba ilerde karşıma daha iyi biri çıkarmı diye.. Erken evlenmek hakkında ne düşünüyorsunuz aranızda erken evlenen varsa olumlu olumsuz yorumlarını alabilirmiyim çok...

Sayfayı Paylaş