gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    193
    Ödül Puanları:
    63

Açık renk parke modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Zemin dekorasyonlarınızda parke tercihinde mi bulunmayı düşünüyorsunuz? Ya da zeminleriniz sayesinde odalarınızda açık renk ortam zenginliğini edinmek isteyenler arasında mı yer alıyorsunuz?O zaman parke tercihinizde açık renkli parke modelleri ile odalarınızda alan genişliği elde ediminde bulunmaya ne dersiniz? Temizlikten kısa bir süre sonra sanki hiç temizlik yapmamışcasına tozlu bir görünüm elde etmek istemiyorsanız açık renkli parkeleri silip tertemiz yapmaya, toz görünümü görmeden temizliğinizi tekrarlamaya hazır olun.

Toz göstermeyen parke modellerinde açık renk parke renk kartelası tercihiniz ile odalarınızda hijyenik görünüm elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ak meşe, çam, ceviz, yeni meşe,kayın, naturel kayın, açık meşe gibi renkler arasından seçimde bulunarak odalarınızda farklı görünümler elde etmeye hazır mısınız? Aşağıdaki resim görselindeki parke modeli ne kadar şık değil mi? Doğrusunu söylemek gerekirse ben bayıldım. Dilerseniz açık renk parkelerin nasıl durduğunu görsel olarak resim galerimde de bulabilirsiniz.

Açık-renk-parke modeli.jpg

Ağaç ya da sıkıştırılmış ağaç tozu ile üretilen parke model incelemesinde bulunmaya hazır mısınız?

AÇIK RENK PARKE MODELLERİ RESİM GALERİSİ

2. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18
    benim evimdeki parke modeli royal meşe son derece düzgün bi renk ne çok koyu ne çok açık ikisinin ortası

3. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18
    benim evimdeki parke modeli royal meşe son derece düzgün bi renk ne çok koyu ne çok açık ikisinin ortası

4. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18

Açık renk parke modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık Renk Yemek Masası Modelleri

Açık Renk Yemek Masası Modelleri

yemek masası modelleri beyaz yemek masası modelleri beyaz masa Yemek masası denildiğinde çoğumuzun aklına koyu renk gelir nedense. Siyah, kahverengi gibi... Açık renk düşünmeyiz genelde. Artık bu düşüncelerimizi kırıyoruz kızlar ve sçık renk yemek masalarına bakıyoruz. Çok özenle hazırlandıkları belli. Zarif duruşuyla evlerimize şıklık katacağı kesin. Zarif duruşunun yanında insanı...
  2. Parke modelleri

Parke modelleri

Parke modellerni bilirsiniz genelde desenler aynıdır renkler farklıdır ama şimdiki sizlerle paylaşacağm parke desenleri gerçekten çok şık ve değişik modeller Tek tip parkelerin tahtını sallayacağa benzeyen bu modellerden bazılarını sizlerle paylaşıyorum
  3. Açık Renk Saçlara En Çok Yakışan Modeller

Açık Renk Saçlara En Çok Yakışan Modeller

Bu konu; Açık Renklere En Çok Yakışan Saç Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç sezondur devam eden doğal saç modası açık renkli saçlarda gayet güzel görünüyor. Özellikle küllü renklerde kendini gösteren doğal saçlarla çok daha havalı ve çarpıcı olabilirsiniz. Gölgeli, röfleli, sarı, platin, bal ya da karamel tonlarındaki saçlarınıza yeni bir model vermek...
  4. 2014 Laminant Parke Modelleri

2014 Laminant Parke Modelleri

2014 Laminant Parke Modelleri Modern Laminant Parke Modelleri Yeni Sezon Parke Modelleri Yer döşeme çeşitleri arasında yer alan laminant parke modelleri en beğenilen yer döşeme çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu yer döşeme çeşidi ile evlerinizde ve ofisleriniz de oldukça modern görünümler yakalayabilir ve her zaman evinizde yaratmış olduğunuz şıklığın mutluluğunu tadabilirsiniz. Laminant...
  5. Koyu renk parke modelleri ile dekorasyon önerileri

Koyu renk parke modelleri ile dekorasyon önerileri

Ev dekorasyonunuzda zemin dekorasyon değişiminizde koyu renkli bir görünüm elde etmek mi istiyorsunuz? O zaman tercihinizi koyu renkli parke modeli tercihi ile gerçekleştirmeye ne dersiniz? Koyu renkli zeminleriniz için sudan etkilenmeyen koyu renkli bir parke modeli tercihinde bulunabilirsiniz. Farklı bir oda dekorasyonu için ahşabın sıcaklığını size verecek olan koyu renkli parke modelleri...

Sayfayı Paylaş