gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açık Saç Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık Saç Modelleri paylaşır mısınız ben saçlarımı toplamayı sevmiyorum ve açık bırakıyorum ama açık bıraktığım saçlarım yılın trendlerine de uysun istiyorum:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açık Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun ve Açık Gelin Saçı Modelleri

Uzun ve Açık Gelin Saçı Modelleri

açık gelin saçı modelleri gelin saç modelleri açık saç saçı 2010 Bence gelin saçı topuz olmalıdır helede saçınız uzunsa güzel bir topuz modeli harika olur...Ama siz benim gibi düşünmeyebilirsiniz ve saçınızı topuz yaptırmak isteyemebilirsiniz...Ozaman size beğeniceğinizi tahmin ettiğim uzun ve açık gelin saçı modellerini sunuyorum gelin adayı meleklerim :tik:
  2. Omuzları Açık Kazak Modeli

Omuzları Açık Kazak Modeli

Omuzları açıkta bırakan son derece şık ve yapılışı pratik bayan kazak modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum.Herkese kolaylıklar dilerim:) Arka/Ön: 3 numaralı şişe Anchor “Fantastik” ile 100 ilmek atın ve 2 ters, 2 düz 62 sıra lastik örün. Üzerine 7 numara şiş ve Elektra ile düz örgü örün. Bu sırayı örerken 100 ilmeği 89 ilmek kalacak şekilde aralardan eksilterek örün....
  3. 2012 açık saç şekilleri

2012 açık saç şekilleri

açık saç modelleri açık saç şekilleri yeni Yüz hatlarını beğenmeyipte saçlarını toplamak yerine açık bırakmak isteyen Melek'ler ve keyfi olarak saçlarını açık bırakmak isteyenler, işte size yılın trendi olan açık saç modelleri ;
  4. Yeni açık saç şekilleri 2012 modelleri

Yeni açık saç şekilleri 2012 modelleri

açık saç modelleri açık saç şekilleri Saçlarını açık bırakmayı seven tüm üyelerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, yılın en şık açık saç modelleri 2012 trendlerini bu sayfamızda topluyoruz. Yeni saç modelleri arayan tüm hanımlar, işte aradığınız saç modelleri burada!
  5. Açık Renk Saçlara En Çok Yakışan Modeller

Açık Renk Saçlara En Çok Yakışan Modeller

Bu konu; Açık Renklere En Çok Yakışan Saç Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç sezondur devam eden doğal saç modası açık renkli saçlarda gayet güzel görünüyor. Özellikle küllü renklerde kendini gösteren doğal saçlarla çok daha havalı ve çarpıcı olabilirsiniz. Gölgeli, röfleli, sarı, platin, bal ya da karamel tonlarındaki saçlarınıza yeni bir model vermek...

Sayfayı Paylaş