gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

açık sahne yok dedi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

rol alacağı oyunda bakire olarak geneleve düşen Melike Öcalan önyargıları şu sözleriyle yıktı...... GENELEVE DÜŞMÜŞ BAKİRE MELİKE
    HALDUN DORMEN’İN BROADWAY MÜZİKALİNDEN UYARLADIĞI ‘DÜN GECCE YOL DA GİDERKEN ÇOK KOMİK BİR ŞEY OLDU’ OYUNUNDA ROL ALAN MELİKE ÖCALAN, “KALBİM BOŞ” DEDİ...

'Dün Gecce Yol da Giderken Çok Komik Bir Şey Oldu’ oyununda rol alan Melike Öcalan: 'Kimse kırmızı noktalı sahne beklemesin' dedi.

Oyunda geneleve düşmüş bir bakireyi canlandıran Öcalan, şöyle konuştu: “Sipariş verir gibi sevgili sipariş edilmez. Tanrı’nın yazdığı kişiye aşık olacağım.”

Haldun Dormen’in ‘Dün Gecce Yolda Giderken Çok Komik Bir Şey Oldu’ adlı eseri, 30 Mayıs’ta Harbiye Açık hava Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Müzikalde Filya adında geneleve düşmüş bakire bir kızı oynayan Melike
    Öcalan, “Kimse kırmızı noktalı sahne beklemesin” dedi.

açık sahne yok dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biri avatarım mı yok dedi?

biri avatarım mı yok dedi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Murat Boz "Tarkanla aramda husumet yok dedi "

Murat Boz "Tarkanla aramda husumet yok dedi "

DİZİ TEKLİFLERİNİ REDDEDİYOR MURAT BOZ, MEGASTARLA ARALARINDA 'HUSUMET' OLDUĞU YOLUNDAKİ HABERLERİ YALANLADI. Tarkan'ın vokalistliğini yaptıktan sonra albüm çıkaran Murat Boz, megastarla aralarında 'husumet' olduğu yolundaki haberleri yalanladı. Tarkan'ın konserini izlemek için Almanya'ya giden Murat Boz, 'Konuşulanın aksine aramız gayet iyi. Hiçbir problemimiz yok. Sık sık görüşüyoruz. O,...
  3. Baliza sahneye para için geri dönmüyorum dedi

Baliza sahneye para için geri dönmüyorum dedi

BALİZA'DA SAHNE ALACAK 12 YIL ARA VERDİĞİ SAHNELERE DÖNEN SİBEL BİLGİÇ, DÖNÜŞ NEDENİM PARA DEĞİL! ZATEN DÖRT YILDIR YÜRÜTTÜĞÜM BİR İŞİM VAR. PARA İÇİN OLSA DAHA ÖNCE ÇIKARDIM. AYRICA FAZLA PARA DA GÖZ ÇIKARMAZ' DEDİ. Haftada bir gecce Çağlayan'daki Baliza adlı mekanda cuma akşamları program yapmaya başlayan şarkıcı, şunları söyledi: 'İstanbul'da bugün benim çıkabileceğim şekilde bir yer...
  4. Dolunay soysert aşk yok diyordum, varmış dedi

Dolunay soysert aşk yok diyordum, varmış dedi

AŞK YOK DİYORDUM, VARMIŞ' OYUNCU DOLUNAY SOYSERT, 30 YAŞINA KADAR AŞKA İNANMADIĞINI, ANCAK EŞİ SİNAN TUZCU KARŞISINA ÇIKTIĞI ZAMAN AŞKIN VAR OLDUĞUNU KENDİSİNİN DE KABUL ETTİĞİNİ SÖYLEDİ. Türkmax kanalında yayınlanan Serra Yılmaz'ın yemek programına konuk olan Dolunay Soysert, Adanalı olduğunu ve yıllarca aşka inanmayan bir kişi olduğunu anlattı. 'O kadar uzun bir zaman böyle bir...
  5. Ahmet Özhan ''Altınım Yok''  Dedi

Ahmet Özhan ''Altınım Yok'' Dedi

ahmet özhan haberleri ahmet özhan boşanıyor Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Ahmet Özhan, bildiğinizi gibi geçtiğimiz günlerde eşine boşanma davası açmıştı. Ancak bu dava sessiz sedasız yürütülecek gibi görünmüyor. Ahmet Özhanın eşi Hatice Hanım ihanet iddialarının ardından şimdi de eşinin 41 kg altını olduğunu iddia etmiş. Haberin detayları, Ahmet Özhan haberleri......

Sayfayı Paylaş