gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Açık Yara Misali, Yüreğimin Hali....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Doğumuna gün sayılan bir paragrafın hizasındaki çocukça koşuşlar,daha henüz dolaşmışken yaşamın ayaklarına…Ben düşmüşken tüm bildiğim bucakların ucundan…Ve sen;sol cepkeninde kaybolmuş bir nokta’nın son nefesini içine çekmişken…
    ‘’utanmadım karşılıksız sevmelerden’’

Unutulmak için hatırlanacak gecelerin demine bir yaprak lahza daha ekliyorum ve o koyuldukça,ben aklanıyorum…

’açık yara misali,yüreğimin hali’’

Açık Yara Misali, Yüreğimin Hali.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-yüreğimde yara var

uğur ışılak-yüreğimde yara var

cileler hep el ele umutlar gelmez ele cileler hep el ele cileler hep el ele umutlar gelmez ele kara gunde degisti dostlarda döndu el ele kara gun de degisti dostlarda geldi el ele yuregimde var yara hasret almisim yara yara gitmek isterim daglari yara yara yuregimde var yara hasret kalmisim yara yara gitmek isterim dagari yara yara dert alir yer yerdeni dert icerden gelir (2x) curutecek...
  2. Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Şu genç ömrümün taze çağında Seni nerden gördüm görmez olsaydım Dikenle örülü gönül bağımdan Sana güller verdim vermez olsaydım Dün neler söylerdin bak bugün caydın Böyle mi yapardın sevmiş olsaydın Ben sana tapardım benim olsaydın Seni nerden gördüm görmez olsaydım Yüreğimde yara var durmadan kanar İnsan olan insana böyle mi yapar Yüreğimde yara var durmadan kanar İnsan olan...
  3. Bir küpün açık hali aşağıdaki gibidir.

Bir küpün açık hali aşağıdaki gibidir.

küpün açık şekli açık küp şekli küpün hali açılmış açılmış hali Bir küpün açık hali aşağıdaki gibidir. Aşağıdakilerden hangisi yukarıdaki küpün kapanmış halidir?
  4. Tencere kapağınız yarım açık kalsın.

Tencere kapağınız yarım açık kalsın.

fonsiyonel ürünler İlginç tasarımlar Nette dolaşırken bu şirin mi şirin fedakar mı fedakar adamcıkları gördüm. Canınız patlıcanlı makarna çekti, makarna haşlayacaksınız. Makarna haşlarken tencerenin kapağını tam kapatmıyorsunuz ki taşmasın. işte bu adamcıklar o esnada devreye giriyor. Nasıl mı? İşte tencere kapak ayracı

Sayfayı Paylaş