gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Açıklamalı çocuk hırka modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

anlatımlı bebek hırka modelleri çocuk hırka modelleri açıklamalı bebek hırkası açıklamalı çocuk Çocuklar için gayet güzel hırka modelini ve açıklamalı anlatımlı tarifini sizler için veriyorum
    Yapılışı:ÖN-ARKA:
    83 ilmek başlanacak İlmekler 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 10 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz şeklinde dizilerek diagramdaki şekilde örülmeye başlanıp terslerin aralarındaki 1 düzlerde Selanik örgü yapılacak Beden boyu 31 cm’de yanlardan kol evil oyuntusu için 6′şar ilmek kesilip örgüye devam edilecek Beden boyu 44 cm’de ön yaka ortasından 9 ilmek yanlarından 1 kere 4, 1 kere 3, 1 kere 2 ilmek kesilip omuzlarda kalan 22 ilmeklerde 2 kere 11 ilmek olarak kesilip ön bitirirecek Arka parçada ön parça gibi başlanıp aynı şekilde yapılacak ve sıralı işlemler tekrarlanarak beden boyu 48 cm’de arka yaka ortasından 13 ilmek yanlardan 1 kere 7′şer ilmek kesilirken aynı anda omuzlardaki 2 kere 11′er ilmek olarak kesilerek arka parçada bitirilecek
    KOL: 51 ilmek başlanacak İlmekler 2 düz 1 ters, 1 düz 1 ters, 10 düz 1 ters, 1 düz 1 ters, 6 düz 1 ters, 1 düz 1 ters, 6 düz şeklinde dizilip diagram takip edilerek örülürken terslerin arasındaki 1 düz ilmeklerde Selanik örgü yapılarak toplam 71 ilmeğe ulaşılıp kol boyu 41 cm olduğunda bütün ilmekler kesilerek kol bitirilecek YAKA: 80 ilmek başlanacak Düz örgü oiarak 16 sıra örülüp ilmekler kazağın yaka etrafına dikilerek bitirilecek

Açıklamalı çocuk hırka modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar İçin Açıklamalı Patik Modelleri

Çocuklar İçin Açıklamalı Patik Modelleri

açıklamalı patik modelleri açıklamalı patik örnekleri çocuklar için modelleri Çocuklar İçin Açıklamalı Patik Modelleri PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği haroşa örün,1 ilmek arttırın,1 haroşa örün 1 ilmek arttırın.Sonraki 18 ilmeği haroşa örün.1arttırın,1 haraşo örüp sırayı tamamlayın.Böylece...
  2. Kısa kollu bayan hırka modeli(açıklamalı)

Kısa kollu bayan hırka modeli(açıklamalı)

modern hırka modelleri açıklamalı bayan hırka modelleri açıklamalı bayan anlatımlı kısa İçine bir body ile kullanabileceğiniz son derece modern kısa kollu bayan hırkası modelini ve açıklamalı anlatımlı tarifini sizler için veriyorum Yapılışı:Arkaya 44 ilmekle başlayın Düz örgü örün 48 cm sonra her iki taraftan 8′er ilmek artırın 22 cm sonra ilmekleri kesin Önlere 22 ilmekle başlayın Düz örgü...
  3. Erkek Çocuk Hırka Modeli

Erkek Çocuk Hırka Modeli

Merhaba kızlar Erkek Çocuk Hırka Modeli arıyorum güzel örnekler bekliyorum sizden
  4. Derya Baykal'dan Açıklamalı Hırka Modeli

Derya Baykal'dan Açıklamalı Hırka Modeli

derya baykal hırka örgü modelleri derya baykal hırka modelleri Sevgili melekler, önümüz kış. Yaz aylarının o kemiklerimizi ısıtan havalarına yavaş yavaş elveda edeceğiz. Şimdiden ufak ufak kış hazırlıklarına başlamak lazım diyoruz ve derya baykal hırka modelleri içinden sizler için seçtiğimiz birinin yapılışını anlatmaya çalışıyoruz. Malzemeler: 500gr. ip 8 numara şiş....
  5. İki Renkli Fermuarlı Erkek Çocuk Hırka Modeli(Açıklamalı)

İki Renkli Fermuarlı Erkek Çocuk Hırka Modeli(Açıklamalı)

çocuk hırka modelleri fermuarlı hırka modelleri açıklamalı hırka modelleri Erkek çocukları için oldukça kullanışlı ve rengi ile tam erkek çocuklarına ideal fermuarlı iki renkli hırka modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Tüm hamarat hanımlara kolaylıklar dileriz. Not : Ölçüler 7-8 yaş için uygundur. Malzemeler : Nako Marka Süper Saf Yün Örgü İpi Renk...

Sayfayı Paylaş