gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Açıklamalı Kısa Şal Modeli

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

açıklamalı şal modelleri açıklamalı şal örnekleri kısa modelleri tığ işi örnekleri Kısa şal modellerinden hoşlanıyorsanız ve açıklamalı şal modeli arıyorsanız sizler için beğeneceğinizi umduğum şal modelini ve açıklamalı yapılışını sunuyor, kolaylıklar diliyorum:) [​IMG]
    Beş nolu şiş ile 118 ilmek başlanır, 7 sıra haraşo örgü ile örülür.Daha sonra 7 no.lu şiş ile örgüye devam edilir. 58 ilmek kalana dek yanlardan 3 ilmek içerden 1 ‘er ilmek kesilir.

58 kaldığında 5’er 5’er eksiltilir. Son 8 ilmek kaldığında ilmekler bir kerede kapatılır.
    Daha sonra 5 no.tığ ile oval kenara 4 sıra örümcek örgü yapılır. Son sırada yine tığ yardımı ile toplar yapılıp süslenir.

Açıklamalı Kısa Şal Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açıklamalı çok hoş şal modeli

açıklamalı çok hoş şal modeli

açıklamalı şal modelleri şal örnekleri acıklamalı açıklamalı örnekleri modelleri acıklamalı yapımı malzemeler: İp: Toplam 500 gr Tığ: 1 numara yapılışı:Bej kuru ve kahverengi iplikle motif motif olarak istediğiniz boyda şalı yapın Motiflere ekru renk ile zincir çekip küçük halka yapın Çevresini iki defada çekerek yuvarlak olarak tamamlayın Etrafına zincir çekip 16 yaprak yapın...
  2. Kısa bir şal modeli

Kısa bir şal modeli

kısa şal modelleri kışlık şal modelleri ve yapılışı
  3. Şal modelleri

Şal modelleri

şal modelleri sal modelleri şal modellerı mödelleri sal modellerı
  4. Kısa kollu bayan hırka modeli(açıklamalı)

Kısa kollu bayan hırka modeli(açıklamalı)

modern hırka modelleri açıklamalı bayan hırka modelleri açıklamalı bayan anlatımlı kısa İçine bir body ile kullanabileceğiniz son derece modern kısa kollu bayan hırkası modelini ve açıklamalı anlatımlı tarifini sizler için veriyorum Yapılışı:Arkaya 44 ilmekle başlayın Düz örgü örün 48 cm sonra her iki taraftan 8′er ilmek artırın 22 cm sonra ilmekleri kesin Önlere 22 ilmekle başlayın Düz örgü...
  5. Pancar Tohumu Şal Modeli ve Açıklamalı Yapılışı

Pancar Tohumu Şal Modeli ve Açıklamalı Yapılışı

tohum örneği yapılışı pancar tohumu örneği yapılışı pancar tohumu nasıl yapılır örneğinin Görünüşü oldukça kibar ve şık bir modele sahip pancar tohumu örneğinden oluşan şalımızın modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Yapılışı: * 8 numaralı şişe 80 ilmek atılır.Bir kıyı ilmeği haroşo olarak örülür. * Bir ilmekten üç ilmek çıkarılır.( Düz,ters,düz olarak) Daha sonraki üç...

Sayfayı Paylaş