gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acıklı Doğum Günü Sözleri isteyenler için

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Acıklı Doğum Günü Sözler
    Doğum Günü İçin Acıklı Sözler

Merhaba Sevgili Melek'ler ve yakında ben gibi doğum günün kutlamaya hazır olan siz sevgili misafirler, bu yazımızda isteyenler için acıklı doğum günü mesajları paylaşıyor ve yine isteyenler için en güzel doğum günü sözleri konumuzu da güncelliyoruz:)

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Mutluluğun Türk enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük, geleceğin demirledin keli kadar parlak olsun. Doğun günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğundan farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın...

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum :) Doğum günün kutlu olsun!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yıllara...

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl bir yasam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlık basari, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu Yıllar.

Acıklı Doğum Günü Sözleri isteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebekler için doğum günü sözleri

bebekler için doğum günü sözleri

Kızlar merak ediyorum bebekler için doğum günü sözleri var mı sitenizde varsa gönderir misiniz ilk kızım da :)
  2. Doğum Günü Ayna Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Doğum Günü Ayna Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Ayna Doğum Günü Şarkı Sözleri Ayna Doğum Günü Şarkı Sözü Sevgilisi uzakta olupta pek yakında doğum günü kutlayacak olan tüm arkadaşlara, Ayna Grubunun seslendirdiği doğum günü şarkısı sözleri bu sayfamızda Melek'ler! :) Ayna doğum günü şarkı sözü isteyen tüm arkadaşlarımız bu şarkı size ve doğum günü olacak olan tüm arkadaşlarımıza gelsin. Bugün özel bugün güzel bir gün İçimde...
  3. Doğum Günü Buketleri isteyenler için en güzel buketler

Doğum Günü Buketleri isteyenler için en güzel buketler

En Güzel Doğum Günü Buketleri Doğum Günü Buketleri 2012 En güzel doğum günü hediyeleri önerileri konumuzdan sonra, şimdi de doğum günlerinin vazgeçilmezi olan doğum günü buketleri modelleri paylaşıyoruz Melek'ler. Ayrıca bu doğum günü çiçeği buketleri, bu gün ve bu konuyu gören herkese doğum günü hediyesi olarak bizden armağan olsun:)
  4. Güzel Doğum Günü Kardeş Sözleri isteyenler için burada

Güzel Doğum Günü Kardeş Sözleri isteyenler için burada

Doğum Günü Kardeş Sözleri Güzel Kardeş İçin Doğum Günü Sözleri http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/226600-dogum-gunu-cocugu-sozleri-en-ozel-dogum-gunu-sozleri-burada.html dedikten sonra, şimdide de kardeşler için ve kardeşten öte olan tüm arkadaşlarımız için, en güzel doğum günü kardeşlik sözleri sunuyor ve ilgili tüm arkadaşlarımıza işte kardeş için doğum günü sözleri...
  5. sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

Merhaba, yakında sevgilimin doğum günü ve ona smsla faceden soğum günü sözleri yazamk istiyorum.Tabi kutlamasını da yapacağız ama güzel sözler de yazmak istiyorum :)

Sayfayı Paylaş