gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acıkmış

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir baskasini acikmis görmek , iyiye yorumlanmaz. Kendisini acikmis görmek, servetini kaybedecegine delildir. Bazi tabircilere göre ise, aksidir. Karnini acikmis gören bir derdi atmis ve ondan kurtulmus demektir. Salimi'ye göre, karin acikmasi yeni bir is, yeni bir servettir.

Acıkmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne!benim kalbim acıktı!

Anne!benim kalbim acıktı!

Usandım artık, okuduğum her cümlenin ardından aynanın karşısında gerçekle yüz(süz) leşen kızaran yeşil gözlerime dayanmayı öğütlemekten boşverilmişlikler beni öğütürken … Nasıl bir değirmendir ki bu kalbimi paramparça yapmayı başarıyor , senden geriye bir toz zerresi bırakmadığını zannediyor beynim ve yanıldığının farkına varmasına bir merhaba bile yetiyor… Usta bir oyuncuyum, senin adına...
  2. Acık cıbanları nasıl tedavi edebiliriz

Acık cıbanları nasıl tedavi edebiliriz

UNUTMAYIN... Önce doktor tedavisi Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler: Yabani turp, Lahana,Çıban otu, Çavdar unu, Sarmısak, Zeytinyağı Hazırlanış Şekli: * Dilimlenmiş yabani turplar ılık su pansumanından sonra, yarım saat ara ile çıbanın üzerine konarak ban*dajlanır. * Kıyılmış lahana yaprakları, çıban otu ile birlikte on beş dakika süre ile kaynar suda bekletilir. Sıkılarak elde edilen...
  3. Evde Acıka Yapımı

Evde Acıka Yapımı

Evde Acıka Yapımı nasıl olur kızlar bana acıka tarifini verin evde yapacam ve acemiyim ben :)
  4. Resimli Evde Acıka Yapımı Tarifi

Resimli Evde Acıka Yapımı Tarifi

Evde Acıka Yapımı Evde Acıka Yapımı Tarifi Acıka yapacam ve evde yapacağım diyen misafirimiz ve siz Melek'lerimiz için bu sayfamızda acıka tarifini sunuyoruz arkadaşlarım. Malzemeler: 4 yemek kaşığı biber salçası 4 yemek kaşığı domates salçası 2 diş sarımsak 6 yemek kaşığı galeta unu 2 kibrit kutusu beyaz peynir Pul biber, tuz Maydonoz Sıvıyağ Evde Acıkanın Hazırlanışı: Biber...

Sayfayı Paylaş