gebe
  1. ozgeozer26

ozgeozer26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Açıköğretim fakültesi okumak istiyorum.Benim gibi okumak isteyenler, okuyanlar yardım lütfen

Konu, 'Üniversiteler' kısmında ozgeozer26 tarafından paylaşıldı.

Açıköğretim fakültesi okumak istiyorum. Okuma amacım bir meslek sahibi olmak. Sizce hangi bölümü okumalıyım? Edebiyata ilgiliyim. Matematik eh işte. Ben çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri düşünüyorum ama iktisat maliye kamu yönetimi uluslararası ilişkiler işletme türk dili ve edebiyatı da olabilir. İktisat çok matematik yapamazsın diyorlar. Beni aydınlatabilir misiniz?

Açıköğretim fakültesi okumak istiyorum.Benim gibi okumak isteyenler, okuyanlar yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumak

okumak

okumak ne güzel yawwwwwwwwwwwwwwww buyrun halil ibrahim sofrasına
  2. Hutbe okumak

Hutbe okumak

Minberde hutbe okudugunu gören ki-sinin kadir ve kiymeti artar. Büyük bir devlet adaminin, alimin, bir is sahibinin hutbe okudugunu ve hutbesini tamamladigini gör-mesi, isinde devamli kalacagina, eger hutbesini tamamlayamaz-sa, arzu ettigi seyin tamamlanmasinin mümkün olamayacagina, isinden ayrilacagina isarettir. Hutbede seriata aykiri bir söz söy-ledigini görmek, kötülügü ile ün yapacagina,...
  3. Okumak

Okumak

Herhangi bir sayfa yahut kitap okuduğunu görmek bir mirasa erişmeye, Sayfayı yahut yazılı metni ters tarafından okumak üzerinde borç birikmesine; Okuması güzel olan kimsenin kitap okuması memuriyete tayin edilmeye Muktup okumak sevinçli habere, gazete okkumak gündelik sevinç ve kaygılara, dergi okumak ilim ve irfan öğrenmeye, Okuması düzgün olmayan birinin kendi amel defterini gayet rahat...
  4. Bismillahirrahmanirrahim...okumak isteyenler

Bismillahirrahmanirrahim...okumak isteyenler

Bismillahirrahmanirrahim... Bismillahirrahmanirrahim “Ya Ehad, Ya Samed, Ya Fettah, Ya Erhamerrahimin… Ey! bizleri yoktan var eden Rabbim… Sana sonsuz elhamdulillahi hamden bizleri Müsluman yarattigin icin ve vermis oldugun her nimete. Sen bizleri cehennem azabindan, kabir azabindan, hayatin ve ölümün fitnesinden ve Deccalin serinden sana siginirim sen bizleri koru. Ya Rabbi! Dünyada...
  5. Tab Okumak

Tab Okumak

--------3---------- --------0---------- --------3---------- --------0---------- --------4---------- --------1---------- --------5---------- --------2---------- --------5---------- --------2---------- --------3---------- --------0---------- Mesela bu bir akor. Sana hangi telde hangi zamanda hangi perdeye basman gerektiğini gösteriyor. Dikkat edeceğin şey tam ters olaraktır. Yani en alt çizgi...

Sayfayı Paylaş