gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

açıköğretim lisesine nasıl geçerim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık öğretim lisesine geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda bana bilgi verebilir misniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Meslekî Açık Öğretim Lisesinden, Açık Öğretim Lisesine geçmek isteyen öğrencilerden Şartları tutanların yeni kayıt ve kayıt yenileme dönemlerinde Açık Öğretim Lisesine geçiş dilekçelerini göndermeleri gerekmektedir. Meslekî Açık Öğretim Lisesinden, Açık Öğretim Lisesine geçişler Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce yapılacaktır.

Açık Öğretim Lisesinden, Meslekî Açık Öğretim Lisesine geçişler Açık Öğretim Okulları irtibat bürosunca (Halk Eğitim Merkezleri) yapılmaktadır.

Açık Öğretim Lisesinden örgün eğitime (normal liselere) geçmek isteyen öğrencilerimiz şartları tutuyorsa örgün eğitime geçiş yapabilirler. Bu durumda olan öğrencilerimiz Açık Öğretim Lisesinden (velisinin şahsen veya posta yolu ile müracaat edip) tasdiknamelerini alarak gitmek istedikleri okula nakil yaptırabilirler.

açıköğretim lisesine nasıl geçerim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eldeki nasır nasıl geçer

Eldeki nasır nasıl geçer

eldeki nasır nasıl geçer el nasırı nasıl geçer elde nasır elde eldeki tedavisi eldeki nasır, eldeki nasırlar, eldeki nasır tedavisi, eldeki nasır nasıl geçer, el nasırı, el nasırı tedavisi, elde nasır tedavisi, eldeki nasır ahmet maranki Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin eldeki nasırlar için, çnerdiği bitkisel tedavi yöntemi hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Nasır...
  2. Bacaklardaki batıklar nasıl geçer?

Bacaklardaki batıklar nasıl geçer?

bacaklardaki batıklar nasıl temizlenir,bacaklardaki batıklara ne iyi gelir,bacaklarda kıl dönmesi neden olur,bacaklardaki kıl dönmesi nasıl geçer,bacaklardaki batıkların tedavisi hakkında bilgiler Birçok kadın her gün yada birkaç günde bir bacaklarındaki tüy yada kılları alırlar. Kılların alınması bacakların güzel görünmesi ve pürüzsüz bacakların sağlanması açısından olmazsa...
  3. Bebeğimin hıçkırığı nasıl geçer?

Bebeğimin hıçkırığı nasıl geçer?

bebeklerde hıçkırık nedenleri,bebeklerde hıçkırık nasıl geçer,bebeklerde hıçkırığa ne iyi gelir,bebeklerde hıçkırık hakkında bilgiler Çoğu çocuklar ilk aylarda hemen her emzirmeden sonra veya emzirme sırasında hıçkırmaya başlarlar. Hıçkırık, diyafram denen ve göğüsle karnı ayıran kasın hareketleriyle meydana gelir. Bu, çocuğa zarar vermediği gibi, hiç bir tedavi de istemez. Uzun...
  4. Siğiller nasıl geçer?

Siğiller nasıl geçer?

Arkadaşlar siğillerimi geçirmeyi başardım çok mutluyum bunu sizinle paylaşmak istedim..Ancak ne olursa olsun kanatmayın kanatmadan yapın mutlaka geçiyor. Siğil Nedir? Siğil derinin üst tabakasına veya mukozaya yerleşen HPV olarak bilinen bir virüse ait enfeksiyondur. Siğili tamemen yok etmek için gerekli ekipmanlar Duoderm adlı solüsyon ve törpüdür.Ve siğili yumuşatmak için sıcak su.Benim sol...
  5. tırnak mantarı nasıl geçer

tırnak mantarı nasıl geçer

doktora gittim ilaç verdiler geçmiyor tırnak mantarı için öneri varmı

Sayfayı Paylaş