gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

açıköğretim orta okulu telefon numarasını öğrenebilirmiyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben açıktan orta okulu okumak istiyrum.Açıköğretm orta oklunun telefonunu alabilirmiyim yazarmısınz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Açık Öğretim Ortaokulu telefon numaraları yapılan bina değişikliği sebebiyle ile değiştirilmiştir.Açık Öğretim Ortaokulu'nun yeni Telefon numaralarını aşağıdaki gibidir..
    Açık İlköğretim Ortaokulu Yeni Telefon Numarası: 0 312 213 01 04

Açık Öğretim Ortaokulu yazışma adresi: Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Açık Öğretim Ortaokulu Emniyet Mah. Milas Sk. 06500 Teknikokullar Ankara

açıköğretim orta okulu telefon numarasını öğrenebilirmiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'deki Üniversitelerin Telefon Numaraları

Türkiye'deki Üniversitelerin Telefon Numaraları

dpü öğrenci işleri telefon numarası dumlupınar üniversitesi öğrenci işleri telefon numarası atatürk üniversitesi ktü selçuk Türkiye'deki Üniversitelerin Telefon Numaraları Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bolu 0 374 253 45 03 Adnan Menderes Üniversitesi Aydın 0 256 214 66 85 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon...
  2. Telefon Numaraniz....

Telefon Numaraniz....

Bir kagida ya da hesap makinenize telefon numaranizin ilk 3 rakamini yazin (alan kodunu degil) - 80'le carpin. - Buldugunuza 1 ekleyin - Buldugunuzu 250'yle carpin - Buldugunuza telefon numaranizin son 4 rakamini ekleyin - Buldugunuza yine telefon numaranizin son 4 rakamini ekleyin - Buldugunuzdan 250 cikarin - Buldugunuzu 2'ye bolun teLefon numaranız çıkmış olacak..
  3. Acil telefon numaraları

Acil telefon numaraları

ilk yardımda acil telefon numaraları ilk yardım acil telefon numaraları Yangın İhbar : 110 Bilinmeyen Numaralar : 11811Posta Kodu : 119Polis İmdat : 155 Jandarma İmdat : 156Su Arıza : 185Elektrik Arıza : 186D. Gaz Arıza : 187 Kablo TV Arıza...
  4. Öğretilebilir zihin engelliler okulları adres ve telefon numaraları

Öğretilebilir zihin engelliler okulları adres ve telefon numaraları

ÖĞRETİLEBİLİR ZİHİN ENGELLİLER OKULLARI ADRES VE TELEFON NUMARALARI 1 ADANA SEYHAN Mehmet-Kamuran Tekin Eğt-Uyg.Ok.ve İş Eğ.M Yeşil Evler Mh. M.Akif Ersoy Cad. No:71 Seyhan /Adana tel:3224352025 fax:3224322401 0 2 ADIYAMAN MERKEZ Adıyaman Eğitim Uyg.Ok.ve İş Eğt.Merkezi ATATÜRK BULVARI KIZ MESLEK LİSESİ BAHÇESİ te:4162141701 3 AFYON BOLVADİN Bolvadin Eğt. Uyg. Ok. ve İş eğt.Mer....
  5. Önemli telefon numaraları

Önemli telefon numaraları

tüketici hakları telefon numarası tüketici hakları numarası alo mehmetçik hattı şikayet telefon alo hattının nedir DEVRE TAHSIS 100 ARIZA TAKIP 101 ARIZA IHBAR 102 YANGIN IHBAR 110 SIHHI IMDAT 112 ALO DOKTORUM YANIMDA 113 MILLETLERARASI KAYIT 115 BILINMEYEN NUMARALAR DIAL-UP ERISIM. 117 BILINMEYEN NUMARALAR DANISMA (TENZILSIZ).. 118 POSTA KODU DANISMA 119 TELEFON ARIZA 121 ANKESÖR ARIZA 122...

Sayfayı Paylaş