gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Açıköğretim'e Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Konu, 'Egitim' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

açıköğretime kayıt için gerekli belgeler açıköğretim için gerekli belgeler açıköğretim gerekenler evraklar 2009 aöf kayıt evraklar Dikey Geçiş ile açıköğretime geçiçek olan adayların başvuru sırasında yanında bulundurması gereken belgeler:
    Başvuru Tarihi: 30 Ekim 2007 00:00 - 16 Kasım 2007 17:00
    Mazeretli Kayıt Tarihi: 14 Kasım 2007 - 16 Kasım 2007 (mesai saatleri)

* Internet Başvuru Belgesi (başvuru sonrasında siteden temin edilecektir)
    * Fotoğraflı-İmzalı Form (başvuru sonrasında siteden temin edilecektir)
    * Öğrenci Bilgi Formu (başvuru sonrasında siteden temin edilecektir)
    * 4 adet 4.5x6 cm. Fotoğraf
    * Onaylı Nüfus Cüzdanı Örneği
    * Öğrenim Belgesi ( Noter onaylı diploma)
    * Askerlik Durumu Belgesi (sadece erkek adaylar için gereklidir)
    * Banka Dekontu (ödeme sonrasında banka şubesinden temin edilecektir)
    * Öğrenci Kayıt Dosyası (kayıt anında AÖF bürosundan verilecektir)

Açıköğretim'e Kayıt İçin Gerekli Belgeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pasaport için gerekli belgeler

pasaport için gerekli belgeler

melek belge Pasaport almak isteyen vatandaşlarımızdan alacakları pasaport türüne göre bazı belgeler istenir. Halen tanzim edilmekte olan pasaport türleri ve bu pasaportların tanzim edilebilmesi için istenilen belgeler şöyle: Normal pasaportlar için... İstenilen belgeler... *Pasaport Form Dilekçesi *Nüfus Cüzdanının aslı *4 adet (4,5 x 6 ebatında) vesikalık fotoğraf (temditlerde 2...
  2. Nüfus Cüzdanı Çıkarmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Nüfus Cüzdanı Çıkarmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

nüfus cüzdanı nasıl yenilenir nasıl çıkarılır gerekli belgeler ne yapmak lazım nasıl başvuru yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler Kimi zaman çantamızı kaybederiz ya da çaldırırız melekler.Bu durumda çantamızda ki kişisel resmi belgelerimizi tekrar çıkartmamız gerekir.Mesela pasaport veya nüfus cüzdanı.Ya da evleniriz ,nüfu cüzdanımızı yenilememiz gerekebilir.Daha önce pasaportumuzu...
  3. Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler 2012

Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler 2012

merhaba hanımlar Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler 2012 yılı için ne gerekli?
  4. üniversiteye kayıt için belgeler

üniversiteye kayıt için belgeler

2012 Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler nelerdir Üniversite hazırlığı içersinde olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 2012 Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler hakkında bilgiler sunuyoruz bu sayfamızda. üniversiteye kayıt için gerekli evraklar belgeler Adayların üniversiteye kayıt için aşağıda verilen belgeleri hazırlamaları...
  5. Okul kayıt Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Okul kayıt Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler okul kayıt işlemleri Yine bir misafirimizin sorusu üzerine Anadolu lisesi kayıt bilgileri hakkında bilgileri paylaşıma sunuyoruz Melek'ler. Okul kayıt işlemleri için hangi belgeler lazım ve ne yapmak lazım buyrun öğrenelim arkadaşlarım. Okula gidilmesi gereklidir. Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler 1.Yerleştirme Sonuç Belgesi (Mezun...

Sayfayı Paylaş