gebe
  1. sertu3484

sertu3484 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Acil 1 günlük Kontak lens

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında sertu3484 tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. 1 güne için numaralı kontak lense ihtiyacım var. 1 gün için de çok para verip bir kutu lens almak istemiyorum. Göz numaralarım aynı olduğu için 1 çift aynı numaradan yeter diye düşünüyorum. Elinde fazladan kontak lens ya da 1 çiftini satmayı düşünen varsa çok makbule geçecek. Göz numaralarım 1.75 miyop. İkinci ele açtım konuyu fakat tabii açılmış lens aramıyorum :)

teşekkürler...

Acil 1 günlük Kontak lens konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kontak lensler..

Kontak lensler..

Kontakt lens çeşitleri Kontakt lenslerin avantajları Kontakt lenslerin dezavantajları Kontakt lenslerin kullanımı Kontakt lensin bakımı Kontakt lens kullanırken makyaj Kontakt lensin çıkarılmasını gerektiren durumlar Kontakt lens kullanımı esnasında karşılaşılan sorunlar Kontakt lens kullanımıyla ilgili ilginç notlar Kontakt Lensler ile ilgili sık sorulan sorular Kontakt lens...
  2. Kontak lens kullanımı..

Kontak lens kullanımı..

gebelikte lens kullanımı ilk lens kullanımı hamilelikte çoçuklarda yırtık Lenslerin Takılması : 1. Ellerinizi yıkayıp, kurulayın. 2. Sağ lensinizi kabından alın. Yırtık olup olmadığını, temizliğini kontrol edip, resimdeki gibi sağ işaret parmağınıza yerleştirin. 3. Lensin ters dönüp dönmediğini kontrol edin. (Resim) (İlk günlerde bunu anlamak biraz zor olabilir!) 4. Sağ elinizin orta parmağı...
  3. Kontak lens çeşitleri..

Kontak lens çeşitleri..

bebek mavisi lens mavi lens çeşitleri resimleri kontak çeşitleri kontakt 1. Yumuşak Lensler : Günümüzde en sık kullanılan lenslerdir. Kullanım rahatlığı ve yüksek oksijen geçirgenlikleri nedeniyle tercih edilirler.Yıllık, aylık kullanılanları yanında bir gün kullanılıp atılanları da mevcuttur. (Kullan-at lensler) Yumuşak lenslerin yüksek astigmatlarda kullanılan torik ve ileri yaşlarda hem...
  4. Kontak lenslerin bakımı..

Kontak lenslerin bakımı..

Lenslerinizi çıkardıktan sonra birikinti kalmaması için temizlemelisiniz. Bu işlemi avucunuza lensi alarak birkaç damla solüsyon damlattıktan sonra işaret parmağınızla hafifçe ovalayarak yapabilirsiniz.(Tırnaklarınızı kullanmamanız gerektiğini unutmayın!) Bu temizliğin ardından yeni solüsyonla doldurulmuş kaplara yerleştirin. Lensler bu solüsyon içinde ancak 6 saat kaldıktan sonra temizlenmiş...
  5. Kontak lens ve makyaj..

Kontak lens ve makyaj..

Lenslerinizi makyaj yapmadan önce takın. Makyajınızı temizlemeden önce de çıkarın. Makyaj malzemelerinin ve makyaj temizleme malzemelerinin lensinize bulaşmamasına dikkat edin. Göz kalemi kullanmaktan kaçının.

Sayfayı Paylaş