gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

acil cevap Altın çilek !!!

Konu, 'Gebelik' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaz geliyor ve bizimkilerde yani annem ve kız kardeşimde almayı düşnüyor. Bende araştırıyorum ve erdindiğim bilgilere göre kiminde çok etkili olumlu oluyormuş, kiminde ise etkisiz. Zamanında kullanmak şartmış, %100 bitkisel olduğu için bence denenmeli. Denenmeden kesin bilgi bilemeyiz :)

3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkürler ***** :kiss:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rica ederim tatlım :kiss:

acil cevap Altın çilek !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın çilek faydaları

Altın çilek faydaları

altın çilek faydaları altin cilek faydalari altın çileğin faydaları altınçilek çilek yararları Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ında tükettiği altın çilek son günlerde oldukça popüler bir hal aldı.Çünkü Başbakan Erdoğan eşinin tavsiyesiyle kuruyemişçiden kilosu 50 Lira olan altın çilekten dükkan sahiplerinin ellerinde olmamasından dolayı yarım kilo alarak 25 Lira ödeyerek dükkandan...
  2. Altın çilek yorumlar

Altın çilek yorumlar

altın çilek yorumları altın çilek yorumlar yorumları forum yorum doktor altın çilek yorumları nasıl kullanılır, faydaları, hapı, nasıl kullanılır, yorumları, zayıflama hapı, zayıflama hapı kullananlar Merhaba Melek'ler... Kız kardeşim doğumdan sonra biraz kilo aldı, balık etli oldu. O kiloları vermek istiyor ama inatçı çıktı kiloları. Dün beni aradı "altın çilek kullanmak istiyorum,...
  3. Altın Çilekte Büyük Tehlike!

Altın Çilekte Büyük Tehlike!

altın çilekten ölen altın çilekten ölenler çilek hapından ölenler Son dönemde mucizevi olarak tanıtılan altın çilek hapları kısa sürede zayıflamayı vaad ediyor. Zayıflamak isteyen kişiler ise bir kutusu en az 60 TL olan altın çilek kapsüllerini satın alıyor. Altın çilek kullanımın faydaları olduğu kadar altın çilek haplarının zararları olduğu bildiriliyor. Zayıflamak...
  4. Kurutulmuş altın çilek kullanımı

Kurutulmuş altın çilek kullanımı

kurutulmuş altın çilek, meyvesi, nasıl kullanılır, faydası, nerde bulunur, fiyatı hakkında bilgiler burda melekler altın çilek buaralar çok moda oldu melekler bir çok faydası olduğu söyleniyor taze olarak ta tüüketileilir kuru haliylede peki kurutulmuş altın çilek nasıl kullanılmalıdır işte cevabı ALTIN ÇİLEK KURUSU KULLANIMI •Şeker hastaları günde sadece 1 kere 6-8 adet yemelidir....
  5. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...

Sayfayı Paylaş