gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acil cevap cok sıkıntıdayım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kırkım çıktığı gun esımle korunmasız ilişkiye gırdık bebegımı emziryorum hamile kalmış olablrmyım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

acil cevap cok sıkıntıdayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cok acil...

cok acil...

hanimlar bana cok acil dogum gunu pastasi tarifi lazim.esimin doggum gun geliyor ve bn pastaneden almak istemiyorum ona ozel bir pasta yapmak istiyorum.lutfen bana bu konuda yardim edin.
  2. cok acil..

cok acil..

arkadaslar esimin dogum gunu yaklasiyo ve bn kendi ellerimle ona dogum gunu pastasi yapmak istiyorum.denenmis guzel tariflere ihtiyacim var .yardimlarinizi bekliyorum...
  3. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  4. acil cevap kızlarrrrrrr...

acil cevap kızlarrrrrrr...

kızlar adetime 10 gün kala pembe kahve lekeler geldi test yaptım çok silik çıktı.arkadaş var eczacı vardır dedi. hala inannamıyorum .napmam gerek?bel kasık ağrısı iştah ve ateş var....ne olur yardımcı olun....
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş