gebe
  1. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

acil cevap kızlarrrrrrr...

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında LOLİPOP* tarafından paylaşıldı.

kızlar adetime 10 gün kala pembe kahve lekeler geldi test yaptım çok silik çıktı.arkadaş var eczacı vardır dedi. hala inannamıyorum .napmam gerek?bel kasık ağrısı iştah ve ateş var....ne olur yardımcı olun....

2. asikmelek

asikmelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lolipop adetini kac gün gecti? Bir cizgi silikta olsa hamilesin demektir aslinda o yüzden bence git bir kan testi yaptir..

3. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    işin tuhafı daha geçmedi işte 1 hafta var adete 14 mayıs olması gerekn tarih

hatiss bunu beğendi.
  4. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    kan testine git canımm kesinn emin olduktann sonra bol bol dinlen inş bebeşin gelmiştir.......

5. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    lolipop canım şuan ki belirtilerin gbelık belirtilerıne benziyor..testte silikte cıksa gebelık var denebilir fakat idrardan yapılan testlerde yanılma olabiliyor suan adet oldunmu bilmıyorum ama kandan test yaptır kesın sonuc alırsın hayırlsı olsun..ii haberlerını beklıoz

acil cevap kızlarrrrrrr... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  2. hamişler acil cevap lütfen

hamişler acil cevap lütfen

bugün regl olmam gerekiyordu olmadım.reglim düzenli olmasına rağmen hiç belirti yok.kasıklarımda şiddetli batma var.hamilemiyim lütfen hamişler bana cevap yazın.
  3. acil cevap lazım

acil cevap lazım

ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla. annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar. ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin. hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme...
  4. kızlar acil cevap

kızlar acil cevap

33+5 haftalık olduk ve kahverengi akıntım oldu neden oldu ki acaba ya
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş