gebe
  1. lara23

lara23 Forum Okuru

acil cevap lütfen !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında lara23 tarafından paylaşıldı.

mrb . ben nişanlıyım ve nişanlımla yumurtlama dönemimde birlikte oldum adetim 3 gün gecikti mide bulantım arada bi kasık ağrılarım göz kararmaları ve sık sık idrara çıkma hissi daha doğrusu çıkma sizce normal bir gecikmemidir yoksa hamile olabilirmiyim?

2. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    kesin hamilesinn yandınn hahaha

3. cücük

cücük Forum Okuru

bencede hamilesin, Allah islah eylesin...
    Amin

4. yasmin nil

yasmin nil Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    33
    bencede hamilesin eğer hamileysen ne yapcan şimdi...

acil cevap lütfen ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  2. hamişler acil cevap lütfen

hamişler acil cevap lütfen

bugün regl olmam gerekiyordu olmadım.reglim düzenli olmasına rağmen hiç belirti yok.kasıklarımda şiddetli batma var.hamilemiyim lütfen hamişler bana cevap yazın.
  3. acil cevap kızlarrrrrrr...

acil cevap kızlarrrrrrr...

kızlar adetime 10 gün kala pembe kahve lekeler geldi test yaptım çok silik çıktı.arkadaş var eczacı vardır dedi. hala inannamıyorum .napmam gerek?bel kasık ağrısı iştah ve ateş var....ne olur yardımcı olun....
  4. En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır lütfen acil cevap verin!

En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır lütfen acil cevap verin!

En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır Selam arkadaşlar benim rapor almam lazım ama en fazla kaç gün rapor alınabilir bunu çok merak ediyorum, bu konuda bilgi verir misiniz bana:?
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş